Uzbekistan w drodze na Mistrzostwa Świata FIFA U-20 w Argentynie

Uzbekistan w drodze na Mistrzostwa Świata FIFA U-20 w Argentynie

Reprezentacja Uzbekistanu, rzeczywistość jest taka, że ​​Azjaci odnieśli ważną serię zwycięstw przed meczami towarzyskimi i rozpoczęciem mistrzostw świata, do tego stopnia, że ​​zostali niepokonanymi mistrzami na swoim kontynencie i przegrali tylko jeden mecz w 2023 roku.

ważne dla Uzbekistanu

Kraj, który uzyskał niepodległość dopiero w 1991 roku po rozpadzie Związku Radzieckiego, z populacją nieco ponad 35 milionów, jego gospodarka opiera się na ważnych zasobach naturalnych, takich jak złoto, gaz i uran.

W swoim obecnym zespole ma więcej niż duży potencjał poniżej 20 Piłka nożna, która bierze się z jej świetności w Pucharze Azji, który odbył się w marcu, który był gospodarzem i który zakończył się zdobyciem tytułu.

Pozytywna linia

Nawet drużyna prowadzona przez Ravshana Chajdarowa nie zaznała porażki w tym turnieju: z sześciu rozegranych meczów pięć wygrała, a jeden zremisowała.

Co więcej, wśród swoich zwycięstw pokonał Koreę Południową, która była wicemistrzem ostatniego mundialu rozgrywanego w Polsce w 2019 roku.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *