Użycie konsoli Xbox w chmurze wzrosło w ciągu ostatniego roku o 1800%

Przyszłość branży gier wideo bardzo się zmienia. Według nowego raportu Użycie konsoli Xbox w chmurze wzrosło w ciągu ostatniego roku o 1800%. Wiemy już, że Microsoft będzie nadal produkować konsole Xbox, ale jego rozwój będzie coraz bardziej wykraczał poza samo plastikowe pudełko i w kierunku urządzeń, które potencjalni gracze już posiadają: telefonów, tabletów i komputerów. Microsoft zaczął już masowo wspierać Steam PC Store, ale stawia także na Xbox Cloud Gaming.

Korzystając z Xbox Cloud Gaming, gracz może cieszyć się swoimi grami przesyłanymi strumieniowo ze zdalnego serwera na urządzenia z systemem Android, urządzenia z systemem iOS za pośrednictwem sieci Web pod adresem Xbox.com/play, a nawet na nowe telewizory. I za każdym razem, gdy jest Więcej gier zaktualizowanych za pomocą sterowania dotykowego I więcej krajów, w których ta usługa jest dostępna.

Korzystanie z gier Xbox Cloud

Temu Xbox Cloud Gaming jest pionierem w dostępie do Fortnite za darmo Za pośrednictwem Xbox.com/play Microsoft coraz częściej przygotowuje się do właściwego marketingu swojej platformy. W tym celu Microsoft udostępnił swoją pierwszą aktualizację dotyczącą korzystania z Xbox Cloud Gaming, informując o sukcesie tej inicjatywy. W nowym filmie Kevin LaChapelle i Katherine Glockstein, którzy kierowali projektem Xbox Cloud Gaming, zasiedli, aby podsumować główne aktualizacje i ulepszenia oprogramowania.

Xbox Game Pass na urządzenia mobilne: Jak grać z xCloud

Gluckstein zauważa, że ​​użycie Xbox Cloud Gaming wzrosło w ciągu ostatniego roku o 1800%, a LaChapelle zauważa, że Microsoft pracuje nad zaspokojeniem popytu dzięki dodatkowym serwerom na całym świecie. W niedawnym apelu do inwestorów Microsoft wskazał na plany podwojenia pojemności serwerów Xbox Cloud Gaming w przyszłym roku, ponieważ coraz więcej hitów pojawia się na stałe w ramach usługi.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *