Użyj odcisku palca, aby zablokować czaty WhatsApp

Użyj odcisku palca, aby zablokować czaty WhatsApp

WhatsApp Możesz teraz używać odcisk palca Specjalnie do ochrony czatów. W rzeczywistości jest to funkcja, która została wypuszczona nieco ponad dwa miesiące temu, pod koniec września ubiegłego roku. Jest to funkcjonalność, którą można rozszerzyć na wszystkich użytkowników najpopularniejszego komunikatora.


W rzeczywistości za pomocą odcisku palca możesz już chronić całą „aplikację” i ogólnie telefon, ale dzięki tej nowej funkcji możesz chronić je obie. Tylko kilka rozmówKtóre zostaną ukryte na liście czatów, z wyjątkiem „Blokerów”.

Duża różnica polega na tym, że ten zakaz można zastosować do niektórych czatów, ale nie do wszystkich. Ponadto chronione czaty są ukryte na liście czatów.

ochrona

Jak zawsze Meta zamierza tą akcją pójść o krok dalej w zakresie ochrony i bezpieczeństwa swoich użytkowników. Pozwala ukryć i przeprowadzić tylko niektóre czaty Tajniki Dla oczu innych osób, co jest bardzo przydatne, jeśli na przykład organizujesz przyjęcie urodzinowe-niespodziankę dla swojego partnera lub używasz telefonu komórkowego jako narzędzia pracy i chcesz trzymać go z dala od współpracownika, który Cię szpieguje telefon na ramię.


Należy jednak pamiętać, że ta funkcja nie blokuje czatów z połączonych urządzeń. Oznacza to, że jeśli masz otwartą aplikację internetową WhatsApp na komputerze, tablecie lub innym urządzeniu, zostanie ona pobrana Wiadomość na czacie „Duch”.

Aby uzyskać dostęp do tego ukrytego czatu, po prostu przejdź do zakładki Zablokowane czaty i uzyskaj do niego dostęp za pomocą odcisku palca.

Ta opcja jest dostępna dla wszystkich telefonów i tabletów, niezależnie od tego, czy korzystają z systemu operacyjnego Android, czy iOS. Naturalnie w przypadku urządzeń z systemem iOS należy skonfigurować opcję odcisku palca.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *