Użytkownik Reddit zamienia swoją konsolę Nintendo GameCube w łatwy w użyciu komputer

Nintendo GameCube to klasyczna konsola domowa szóstej generacji. Konsola znana jest ze swojej kompaktowej konstrukcji, ma żywotność dwudziestu lat i, jak wyjaśnia użytkownik Reddita, może stać się praktycznym komputerem PC.

Plik Użytkownik Reddit Cityle Podzielił się zdjęciami swojego nowego wyposażenia placów zabaw, w tym m.in. Grafika Nvidia GeForce GTX 1650I Pamięć losowa 16 GB RAM HyperX DDR4 I jeden Dysk SSD Samsung 860 QVO 2 TB.

Cityle ominęło problem z konsolą, płytą główną i wielkością procesora, kupując plik Mini PC Asus PN50 I wyjmij płytę główną z komputera, która zawiera również plik Procesor Ryzen 5 4500U. Spryskał też puszkę brzoskwiniowym kolorem.

W końcu podzielił się wszystkimi etapami swojej pracy Forum Level1Techs. To jest seria plików Notatki i zdjęcia zrobione podczas całego procesu… i pokazują, że nie było to łatwe.

Na przykład: Musiał wprowadzić kilka zmian w konsoli, w tym plik Zmień oryginalny stan i wyprodukuj niestandardowy chip Dla płyty głównej z kartą graficzną umieszczoną na górze. Napęd otwiera się, pozwalając karcie graficznej na zasysanie powietrza z zewnątrz.

Chociaż porcje są ograniczone, zauważa Cityle Komputer nie ma problemów z temperaturąGPU i procesor osiągają około 80 ° C i 60 ° C podczas testowania w Time Spy.

To nie jedyny komputer PC, który Cityle zrobił ze starą konsolą: T.Zrobił także komputer, używając Dreamcast w obecnej postaci. Jednak biorąc pod uwagę wymiary Nintendo GameCube, imponujące jest to, że Cityle udało się zmieścić wszystkie elementy funkcjonalnego komputera.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *