Valheim dodaje ważną funkcję w swojej najnowszej łatce

Gry survivalowe były w tym roku bardziej niż kiedykolwiek, po części dzięki ich sukcesowi Valhaim Został wydany na początku 2021 roku. Teraz gra, która łączy mechanizmy innych, takich jak Minecraft i Rust, otrzymała dużą aktualizację.

Deweloper Iron Gate AB wydał wydanie Wersja to 0.150.3 Gra z wieloma nowymi funkcjami. Najważniejszym wydarzeniem jest jednak możliwość dostosowania terenu, o czym twierdzi wielu fanów. Odbywa się to na polecenieoptterrainNa konsoli do gier, jak pokazano na parowy.

Ci, którzy traktują Valheim przede wszystkim jako grę budowlaną, będą chcieli przyjrzeć się temu nowemu systemowi, który ułatwi im życie podczas budowy bazy. Po aktywowaniu polecenia możemy uzyskać dostęp do tej funkcji, która jest teraz w wersji beta i Współpracuje z zbieraczami i łopatami.

Jeśli chodzi o inne nowości modernizacji, to ilość kamienia potrzebnego do podniesienia podłoża, a także priorytet modyfikacji terenu i zachowanie pochodni podczas budowy.. Stabilność jest również poprawiona podczas zabawy z innymi ludźmi.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *