Valorant Mobile: Pierwsze obrazy Valorant Mobile zostały przefiltrowane: są teraz dostępne w Chinach

AGry mobilne zyskują coraz bardziej konkurencyjne i sieciowe tytuły dla wielu graczy Spróbuj szczęścia w dostosowaniu się do urządzeń mobilnych który pozwala graczom wejść do swojego systemu gry, bez konieczności wydawania dużych kwot pieniędzy na PC (Chociaż trzeba będzie wydać na odpowiedni telefon). Jednym z najbardziej oczekiwanych tytułów, które dokonały tego przejścia, była klasyka klasyków, odważny.

Kolejny wielki przywilej Gry o zamieszkach W końcu przekroczyłeś granice między grami stacjonarnymi i przenośnymi. League of Legends Pojawił się już w różnych wersjach na urządzenia mobilne, a po miesiącach oczekiwania właśnie został uruchomiony. Filtruj pierwsze obrazy mobilnej wersji gryktóry wydaje się być już dostępny w wersji próbnej dla użytkowników. Chińscy gracze.

Na szczęście, kiedy gra jest już w fazie testów, to znaczy, że to Nie trzeba długo czekać, aby był dostępny w większości krajów. Już po dwóch miesiącach wykonywania testów (jeśli naprawy są minimalne); Wydaje się, że jeden z największych obaw związanych z adaptacją gry został przezwyciężony: optymalizacja rozwój w ten sposób W wersji mobilnej gra prawie nie traci na jakości. Oczywiście nie można omówić zbyt wielu szczegółów, ale wygląda to funkcjonalnie.

Nawet połączenie w grach pozostaje ostre: z tego, co widzimy na zrzutach ekranu, Drużyny pozostaną 5 graczy przeciwko drużynom o tej samej liczbie, A interfejs (o ile widać) różni się nieco od wersji na PC, wliczając w to sklepy z umiejętnościami i bronią. Te obrazy zostały opublikowane przez użytkownika Twittera Umieść tweeta

Inne konto na Twitterze to konto Wartość (Ten, do którego weszliśmy, aby nauczyć się męskich plotek, zanim zostaliśmy oficjalnymi) Podkreśl to Gra posiada crossplay, co pozwoli nam łączyć się z graczami PC w celu tworzenia drużyn; Gdy ta wersja będzie dostępna, pojawi się Beta jest dostępna po zaproszeniu.

publiczność gier odważny Na Meksyk Niezupełnie mały, ale od czasu gry Dostępne tylko na PCa inwestycja w komputer do gier (chociaż jest tego warta) nie jest w tym kraju mała, Graczy nie ma pod dostatkiem. Ale teraz, gdy nadchodzi ta wersja, z pewnością dostaną nową partię konkurentów, co nada grze nowy wygląd. Jaka jest Twoja opinia? Jakie inne zalety odnajdujesz w grach mobilnych?

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *