VALORANT przedstawia swoją nową broń, Banitę, w Rozdziale 8, Rebelii

VALORANT przedstawia swoją nową broń, Banitę, w Rozdziale 8, Rebelii

PiątyALORANT wystartuje w 2024 roku w najlepszy możliwy sposób, zapewniając fanom gry nowe sposoby gry i większą różnorodność. Oprócz zmiany puli map dodali coś, czego nie robili wcześniej, a mianowicie pojawienie się na serwerze nowej broni, Gotowy, aby stać się centrum historycznych zmian w grze.

Outlaw to nazwa nowej broni, z której będzie można korzystać w 8. rozdziale gry VALORANT. Karabin snajperski, jak podkreślają, będzie punktem pośrednim pomiędzy marszałkiem a operatorem i ma na celu zapewnienie większej różnorodności graczom korzystającym z tej broni.

Broń półautomatyczna, zawierająca po dwa naboje w każdym magazynku i zachowująca lunetę

Marshall mógł być tanią bronią, ale nie był tak ważny w środkowej i późnej fazie gry ze względu na mniejsze obrażenia. Spust jest jednak bronią kosztowną, choć wartą swojej ceny. Tutaj Riot dostrzegł okazję do dodania kolejnej broni: „„Czuliśmy, że w arsenale istnieje luka, którą można wypełnić między marszałkiem a operatorem pod względem mocy i ceny, i chcieliśmy mieć więcej opcji wspierających styl gry snajpera”..

Dlatego ta broń zawiera rzeczy od swoich „braci”:Outlaw łączy w sobie elementy marszałka i operatora, wprowadzając jednocześnie kilka własnych elementów. Mając to na uwadze, chcieliśmy mieć pewność, że wszystkie karabiny snajperskie mają swoje własne, unikalne mocne i słabe strony.” Oto cechy bandyty:

  • Półautomatyczny
  • Utrzymuje zoom
  • Marszałek i operator Sprawdź zoom podczas fotografowania. Banita nr
  • 2 kule W ładowarce
  • Dłuższe ładowanie, gdy jest puste
  • Banita ma unikalne czasy przeładowania, które różnią się w przypadku przeładowania ze stanu pustego w porównaniu do przeładowania ze stanu pustego. Podczas przeładowywania tylko jeden strzał
  • 2400 godzin kredytowych: Znajduje się pomiędzy marszałkiem a operatorem w sklepie.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *