Villareal | Nagrody Villarreal, zwieńczenie 25-lecia Żółtego Projektu

Villarreal zdobywa nagrodę AS Sports . Usiądź przy arystokratycznym stole europejskiego futbolu. Juventus Turyn, historyczny tam, gdzie są, czeka na niego w fazie pucharowej Ligi Mistrzów po kontrowersyjnym losowaniu w poniedziałek, ponieważ był pierwszym milionerem Manchesteru City. Villarreal gra dziś w tej lidze, klub z sercem wiejskiej drużyny i mięśniami mistrza Europy. Jego zwycięstwo w ostatnim finale Ligi Europy, nad innym dżentelmenem z kontynentu, takim jak Manchester United, przyniosło mu bilet wstępu do Ligi Mistrzów, którą teraz lubi, i nagrodę AS, która Jego prezes, Fernando Roig, wie, że „25 lat projektu” jest doceniane i nagradzane.

Fernando Roig, który z powodów osobistych nie mógł przybyć na uroczystość wręczenia nagród, wszedł na pokład łodzi podwodnej 15 maja 1997 r. Tego dnia właściciel Pamesa, firmy z Castellón, udał się do restauracji w Vila-real (50 000 mieszkańców), aby spotkać się z ówczesnym prezesem klubu Pascual Font de Mora. Nominacja została zaaranżowana przez José Manuela Llanezę, kluczową postać w rozwoju klubu, który do tej pory zajmował 2. miejsce, grał w B 2., 3. i Regional w 27 z 34 poprzednich kampanii i grał w Madrigal, aluminium, z pojemność 5000 miejsc.

Janisa w towarzystwie Marek SynajAmbasador klubu i mistrz Europy z Hiszpanią w 2008 roku stwierdził, że od 15 maja 1997 roku Villarreal grał 22 w pierwszej lidze i rywalizował 17 razy (w tym dwa razy przez Intertoto) w europejskich rozgrywkach. „Powiedzieli, że po tym, jak po raz pierwszy odwiedziliśmy Santiago Bernabeu i przegraliśmy 4:1, nie byliśmy drużyną godną pierwszej ligi i po 23 latach staliśmy się drużyną. Siódma drużyna w lidze hiszpańskiej, która zdobyła tytuł mistrza Europy.Linisa podkreśliła posąg ramienia Mariscala, który podarował mu szef Ligi. Javiera Tebasa.

„Powiedzieli po tym, jak po raz pierwszy odwiedziliśmy Santiago Bernabeu, że nie jesteśmy drużyną godną pierwszej ligi…”


Jose Manuel Laneza, wiceprezes Villarreal CF

Villarreal wywalczył nieśmiertelność mistrza 26 maja 2021 w Gdańsku (Polska), zdobywając swój pierwszy tytuł mistrzowski od 98 lat.Zrobił to po podjęciu decyzji o serii rzutów karnych, w której potrzebne były 22 rzuty, dopóki Rowley nie obronił rzutu karnego Davida de Gea. Po tej karze mieszkańcy Pau Torres wyszli na ulice. Byli bohaterami. Janisa ujawnił również, że podpisał kontrakt z „Paulą Badusa i Carlosem Alcarazem, aby przyszli obejrzeć mecz Villarreal” podczas ceremonii.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *