Villarreal ostrzega swoich fanów, że w Polsce jest więcej tchórzostwa

Villarreal wydał oświadczenie skierowane do 2500 fanów, którzy przybywają do Gdańska, aby zeznawać Finał Ligi Europy Przeciwko Manchesterowi United przypomniał, że Polska była krajem, w którym było więcej Covit-19 niż Hiszpania i poprosił ich o noszenie maski, mimo że jej używanie nie było tam obowiązkowe, a także o ograniczenie relacji społecznych po powrocie do domu.

Fani podróżujący z grupą z klubu, Rady Miejskiej Villa-Real i Ministerstwa Zdrowia proszeni są o przestrzeganie tych zaleceń dotyczących wyjazdu oraz o zachowanie ostrożności i utrzymanie ograniczeń już obowiązujących w społeczności Walencji.

Często są proszeni o używanie żelu, unikanie zatłoczonych i zamkniętych przestrzeni, przebywanie w grupie podróżującej i monitorowanie objawów w dni powrotu.

Grupy bąbelków według kolorów

Klub zorganizował podróż tych 2500 obserwujących ze specjalnym protokołem, więc stara się zachować maksymalne bezpieczeństwo, aby obserwujący spotkali się w bąbelkowych grupach z myślą, że nie powinni mieszać się w różnych momentach.

Aby to zrobić, loty muszą być dostarczane w kolorze i podróżować na lotniska w tych samych kolorach, obowiązek każdego obserwatora powinien zawsze znajdować się w ich grupie

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *