Villarreal ostrzega swoich fanów, że w Polsce jest więcej tchórzostwa

Villarreal wydał oświadczenie skierowane do 2500 fanów, którzy przybywają do Gdańska, aby zeznawać Finał Ligi Europy Przeciwko Manchesterowi United przypomniał, że Polska była krajem, w którym było więcej Covit-19 niż Hiszpania i poprosił ich o noszenie maski, mimo że jej używanie nie było tam obowiązkowe, a także o ograniczenie relacji społecznych po powrocie do domu.

Fani podróżujący z grupą z klubu, Rady Miejskiej Villa-Real i Ministerstwa Zdrowia proszeni są o przestrzeganie tych zaleceń dotyczących wyjazdu oraz o zachowanie ostrożności i utrzymanie ograniczeń już obowiązujących w społeczności Walencji.

Często są proszeni o używanie żelu, unikanie zatłoczonych i zamkniętych przestrzeni, przebywanie w grupie podróżującej i monitorowanie objawów w dni powrotu.

Grupy bąbelków według kolorów

Klub zorganizował podróż tych 2500 obserwujących ze specjalnym protokołem, więc stara się zachować maksymalne bezpieczeństwo, aby obserwujący spotkali się w bąbelkowych grupach z myślą, że nie powinni mieszać się w różnych momentach.

Aby to zrobić, loty muszą być dostarczane w kolorze i podróżować na lotniska w tych samych kolorach, obowiązek każdego obserwatora powinien zawsze znajdować się w ich grupie

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *