Vincent Janssen wystartuje w meczu Holandia – Walia

Holenderski piłkarz Vincent Janssen z Rayados de Monterrey wystartuje w Lidze MX jako starter w kolejnym meczu Holandii z Walią w Lidze Narodów UEFA.

Napastnik Monterrey dowodzony przez trenera Viktora Manuela Vucicia nie był brany pod uwagę dzień przed tymi rozgrywkami przeciwko polskiej drużynie, ale podczas niedzielnego treningu grał z kluczowymi zawodnikami.

Przeczytaj także: Cruz Azul z dwoma napastnikami w zasięgu wzroku, aby wzmocnić ich atak

Według informacji z różnych mediów w Europie, Vincent Janssen pojawił się w wyjściowym składzie holenderskiego trenera Louisa van Gaala przeciwko Walii, dzięki temu, że jest liderem swojego sektora w tych rozgrywkach.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Danic Michelle pokazuje swoje cechy w gorących fotografiach w kostiumie kąpielowym

Pod koniec sesji treningowej reprezentacji Holandii, trener Louis van Gaal rozmawiał z Vincentem Janssenem i napastnikiem Noa Lange, którzy będą kolejnym elementem, który będzie towarzyszył graczowi Reados w ataku we wtorkowym pojedynku.

Podążaj za nami

Reporter o tematyce sportowej, urodzony 4 maja 1990 roku w Los Mochis. Ukończył studia na kierunku Nauki o Komunikacji na Universidad Autónoma de Occidente i posiada doświadczenie zawodowe w radiu i telewizji, w programach sportowych. Od 2015 roku jest częścią zespołu korespondencyjnego EL DEBATE, obejmującego lokalne ligi i ligi sportowe, sporty narodowe obejmujące Mexican Pacific League (LMP), LMP Star Games oraz U-20 Baseball World Cup. -15 Sinaloa 2014, Pacific Coast Basketball Circuit (CIBACOPA), Ascenso MX Football League, Second Division Football Premier League,

Więcej

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.