Vincent Johnson nie zagra z Holandią przeciwko Polsce

Louis van Gaal potwierdził, że Vincent Johnson powróci do gry przeciwko Polsce, chociaż może być w szatni i dołączyć do składu w połowie meczu.

Vincent JohnsonZ przodu Montreal I wybierz HolandiaBędzie musiał poczekać na możliwość ponownego zagrania ze swoją drużyną narodową, bo nie będzie brał udziału w walce. Liga Narodów UEFA Z uwagi Polska.

Szef holenderskiego boxu, Louis van GaalPotwierdził, że Johnson Znowu uda się na trybuny, jednak przed połową meczu będzie w szatni, aby mógł zostać włączony do grupy zadaniowej.

„Może przebywać w szatni, aby cieszyć się atmosferą, ale wciąż jest na trybunach. Johnson Zagram dla Walii – powiedział. வான் கால் Na konferencji prasowej przed sobotnim meczem z Polską.

Tak więc, według rozmówcy, bijący baran PodrapanyNazywany „El Toro”, może podjąć działania w walce w przyszły wtorek Przeciw WaliiOdpowiada to czwartemu dniu zawodów Continental.

Według doniesień prasowych Johnson Ślub odbył się w zeszłym tygodniu Stany Zjednoczone I nie wrócił do pracy swojego zespołu w miniony wtorek, po uzyskaniu specjalnego pozwolenia.

Z tego powodu வான் கால் Postanowił dać mu więcej czasu na stopniowe dołączanie do sesji treningowych z kolegami z drużyny. Pracował także solo w środę w holenderskiej drużynie narodowej Zeist.

Wybierać Holandia Wygrali dwa pierwsze spotkania w Lidze Narodów. Najpierw pokonali Belgię 1-4 jako widz, podczas gdy pokonali Walię 1-2, kiedy odwiedzili Walię w ubiegłą środę.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.