VIPER VENOM DDR5, klastry pamięci do 6200 MHz

znak towarowy błonnik Wyświetla nowe grupy pamięci DDR5 z jadem żmiiKtóry zostanie uruchomiony w pierwszym kwartale 2022 r. z prędkością do 6200 MHz.

VIPER VENOM DDR5, zestawy pamięci o wysokiej wydajności dla jeziora olchowego

Firma dołącza do najnowszego dodatku do swojego katalogu, Memories DDR5 z jadem żmii, który zostanie wprowadzony na rynek w wariantach z oświetleniem RGB i bez, w zakresie prędkości od 4800 MHz dopóki 6200 MHz.

Pojemność grupy może wynosić od 16 GB do 32 GB. Będąc pamięciami DDR5, działają tylko w tej chwili z procesorami Intel Core „Alder Lake”. Przy prędkościach do 6200 MHz różnica w szybkości pamięci w porównaniu z modułami DDR4 jest znacząca.

Niestety VIPER nie dostarczył nam czasów CL I brak informacji o cenie jego modułów pamięci, chociaż informacje te będą dostępne wkrótce.

DDR5 z jadem żmii

Poleć nasze Przewodnik po najlepszej pamięci RAM na rynku

Wariant oświetlenia RGB jest adresowalny, dzięki czemu oświetlenie można łatwo zsynchronizować z innymi komponentami komputera, nawet z obudową. Pamięci te są również wyposażone w funkcję ECC na chipie, która umożliwia aktywną korekcję błędów w celu poprawy integralności danych oraz zwiększenia wydajności i stabilności. Pamięci wykonane są z wysokiej jakości 10-warstwowej płytki drukowanej, co zapewnia doskonałą transmisję sygnału bez zakłóceń.

seria notatek DDR5 z jadem żmii Będzie dostępny w pierwszym kwartale 2022 roku w największych sieciach handlowych na całym świecie. Mamy nadzieję, że ceny nie będą zbyt wysokie, a zapasy będą wystarczające, gdy dotrą do sklepów. Będziemy Cię informować.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *