W 90 sekund: Microsoft Surface Pro 9 stawia czoła sztucznej inteligencji

W tym tygodniu w #90s: najnowszy sprzęt firmy Redmond, Microsoft Surface Pro 9, wylądował w Meksyku, a jego funkcje umożliwiają przetwarzanie na innym poziomie.

Dotarł do Meksyku Microsoft Surface Pro 9pierwszy komputer z technologią 5G, uwierzytelnianiem biometrycznym i piórem Slim Pen 2, którego funkcje to tworzenie, przechowywanie, ponowne ładowanie i powtarzanie.

Nowy zespół ds Microsoft Surface Pro 9integruje jednostkę przetwarzania neuronowego w celu przetwarzania sztucznej inteligencji na poziomie sprzętowym.

HP wzmocnił swój program Wzmocnienie HP Możesz więc rozwijać lepsze umiejętności sprzedaży zrównoważonych produktów i usług poprzez certyfikacje, szkolenia i specjalizacje.

Automatyzacja w dowolnym miejscu Restrukturyzacja odbywa się tak, aby cała ich sprzedaż została zamknięta przez kanał dystrybucji, co może przynieść im bezpośrednie szkolenia, a także środki na sponsorowanie wydarzeń z klientami.

Dosow Otwarcie oddziału w Parque Tepeyac, w którym użytkownicy będą mogli doświadczyć samoobsługi za pośrednictwem interaktywnych ekranów.

grupa AVC Dostawa Nagrody Fernando Mirandy swoim sojusznikom produkcyjnym; Poziom sprzedaży, synergie z partnerami i ich zaangażowanie zostały ocenione i docenione przez hurtownię.

Możesz być zainteresowany czytaniem: W 90 sekund: CVA za sprzedaż infrastruktury Lenovo jako usługi

W tym roku Desetyczny planuje zwolnić Serwis DaisytekJest platformą, dzięki której wzmocni swoją pozycję butikowej hurtowni, dodatkowo zintegruje lepsze usługi finansowe i nowe marki.

Ingram Micro Otwarcie nowego centrum dystrybucyjnego w Cuautitlan Izcalli w stanie Meksyk; Za pośrednictwem którego będzie obsługiwał rynek detaliczny i mobilny w centralnym regionie kraju.

w Infochannel Golf Cup 2023Rubén Tovar został mistrzem 21. edycji Infochannel Golf Cup, a Adolfo Espinosa zajął 9. dołek.

Zwycięzcami Mistrzostw Owczarków są Julio Cesar Ortiz Ingram Micro; Orlando Castillo w ramach turnieju TC Międzynarodowy i Thomas Moran, CEO, Inc Desetycznyzdobył własne mistrzostwo.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *