W Carrefour wychodzi na światło dzienne kolejny historyczny pakiet Nintendo Switch, który zawiera cztery gry i cenny element

W Carrefour wychodzi na światło dzienne kolejny historyczny pakiet Nintendo Switch, który zawiera cztery gry i cenny element

Nintendo Switch jest dostarczane ze świetnym pakietem na Święta Bożego Narodzenia wypełnione czystą rozrywką

Carrefour w dalszym ciągu oferuje swoją ofertę w formie pakietów zawierających konsole z różnych platform. Wróć na właściwe tory Kolejny pakiet Nintendo SwitchTym razem z grami Immortals Fenyx Rising, Rayman Legends, Mario Rabbids Kingdom Battle i Minecraft w cenie 319 euro.

Nintendo Switch Neon + Immortals Phoenix Rising + Rayman Legends + Mario Rapids Kingdom Battle + Minecraft (cyfrowy)

*Niektóre ceny mogły ulec zmianie od czasu ostatniej recenzji

Kup pakiet Nintendo Switch zawierający cztery gry w najlepszych cenach

Za cenę, która bez oferty wynosiłaby 389 euro, teraz można ją znaleźć w Carrefourze za 319 euro, więc my Oszczędzamy 70 euro.

Z kolei konsola hybrydowa to wersja z 2019 roku, w przenośnym i modułowym formacie, która okazała się hitem. Twój zakup obejmuje konsolę do gier, Joy Con i stację dokującą do jej umieszczenia. ona ma Ekran LCD o przekątnej 6,2 calaw rozdzielczości HD, a także maksymalną moc wyjściową wideo 1920 x 1080 pikseli przy 60 klatkach na sekundę.

Wewnątrz, zainstaluj Procesor Nvidia TegraOprócz 32 GB pamięci z możliwością rozbudowy, a także baterii 4310 mAh. Zawiera głośniki stereo kompatybilne z systemem 5.1 Linear PCM. Jeśli chodzi o łączność, jest wyposażony w port USB typu C, kartę microSD, gniazdo na kasetę, gniazdo 3,5 mm, Bluetooth 4.1 i Wi-Fi AC.

Jeśli chodzi o gry, są one dostępne w formatach cyfrowych, takich jak Immortals Fenyx Rising, Rayman Legends, Mario Rabbids Kingdom Battle i Minecraft.

Więcej ofert

Pamiętaj, że subskrybując Amazon Prime, masz bezpłatny 30-dniowy okres próbny i możesz korzystać z innych usług, takich jak Prime Video. Możesz także wypróbować usługi takie jak Kindle Unlimited lub Audible za darmo przez 30 dni.

Na naszym kanale możesz być stale informowany o głównych ofertach i nowościach od Xataka Selección. kabel Lub w naszych osobistych aktach Świergot, Facebook I magazyn Flipboard.

Niektóre linki w tym artykule mają charakter partnerski i mogą zapewniać korzyści finansowe..

Zdjęcia | Nintendo i Javier Penalva w Xatace

Wybierając Xatakę | Pięć najlepszych ofert technologicznych El Corte Inglés na wspaniały prezent z okazji Dnia Trzech Króli

W Chatace | Którą kartę micro SD kupić dla Nintendo Switch: najlepsze rekomendacje i dziewięć polecanych modeli

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *