W czwartek Casademont Saragossa zmierzy się z Lublinem w Pucharze Europy

Casa Demonte Saragossa Do Europy wraca w czwartek z Lublinem w Polsce, pierwszym meczem 1/8 finału kobiet w Eurocup. Drużyna Aragonii dociera do tego skrzyżowania po wyeliminowaniu z niej reprezentacji Turcji Nesib Aydin I w dobrym momencie formy.

Reklama

Przeciwieństwem byłby Lublinzespół, który przyszedł do tego meczu po wyeliminowaniu Fribourg w europucharale nie mają najlepszego momentu w polskiej lidze, a trzy porażki z rzędu dają im czwarte miejsce w mistrzostwach.

Carlosa Cantero Przeszedłem przez pokój prasowy i zdałem sobie sprawę, że przeciwnik to bardzo dobry zespół. „Jest konkurentem Mają jeden z najlepszych ofensywnych kwintetów w Pucharze Europy Od razu. Pokazuje to nieregularność między ligą a Pucharem Europy, ale w końcu talentu mają sporo. Mają graczy, którzy zajmują kilka minutBardzo dobry bramkarz, bardzo zwinny środek z dwoma rękami i dwoma dobrymi strzelcami, co czyni go bardzo trudnym przeciwnikiem.

Techniczny Casadmont Wyjaśnił też, że wiedzą, jak odróżnić konkurencję krajową od europejskiej. „Dokonaliśmy samokrytyki i wykonujemy dobrą robotę. Wiemy, jak odróżnić w ciągu ostatniego miesiąca mecze europejskie od meczów ligowych. Poradziliśmy sobie z tą różnicą i czuję się dobrze.”

Na koniec Cantero stwierdza również, że wszyscy rozumieją, że ma remis w dwóch meczach. „Oczywiście jest to gra, w którą grasz z tablicą wyników, co jest nieco bardziej skomplikowane, ponieważ wiesz, że nie możesz się poddać. To, co przydarzyło się nam podczas ostatniej konfrontacji z Nesipem Aydinem, nie może się nam przytrafić”.

Mecz odbędzie się w czwartek o godzinie 18:00 w Polsce, natomiast rewanż tydzień później, w środę 1 lutego o godzinie 20:00. Apartament księcia Filipagdzie oczekuje się dobrego przepływu publiczności.

Zawiadomienie na Facebooku dla Unii Europejskiej! Musisz się zalogować, aby przeglądać i publikować komentarze na Facebooku!

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *