W GTA 6 pojawi się kolejny raper znany fanom sagi

W GTA 6 pojawi się kolejny raper znany fanom sagi

Nowa gwiazda muzyki „potwierdziła” swoją obecność na ścieżce dźwiękowej do GTA 6. Po T-Painie w mediach społecznościowych wypowiedział się kolejny znany fanom sagi raper.

Oczy wszystkich zwrócone są teraz w stronę GTA6. Po ujawnieniu pierwszego zwiastuna sezon się rozpoczął, a wielu fanów z niecierpliwością czeka na najdrobniejsze szczegóły dotyczące oczekiwanej premiery gry na PS5 i Xbox Series

Co prawda w ostatnich miesiącach udało nam się poznać pewne szczegóły związane z grą Rockstar, jednak deweloper milczy, czekając na nowy zwiastun i nie wiemy, kiedy on nadejdzie. Nie możecie się doczekać GTA 6?

Cóż, na Twitterze udostępniono kilka nowych informacji. Jeśli jesteś fanem tej sagi, na pewno zainteresuje Cię ta informacja Ścieżka dźwiękowa Które mogą to zapewnić Akcja nowej części rozgrywa się w Vice City. Było już o tym trochę mówione w przeszłości.

Pierwszy twórca ścieżki dźwiękowej do GTA 6?

Jakiś czas temu potwierdzono, że w GTA 6 pojawi się postać grana przez rapera T-Paina, a teraz inny raper potwierdził, że pojawi się on na ścieżce dźwiękowej gry. Mówimy o Studentka Sznany również jako Quincy Matthew Hanley.

Krótko po tym, jak artysta skomentował, że jego album Oxymoron z 2014 roku skończył 10 lat, fan odpowiedział: „Dopóki pozostawisz w radiu mały szum wokół GTA 6, wszyscy jesteśmy Gucci”. Raper nie żartował i odpowiedział: – Będę tam, nawet się nie wahaj.

Chociaż można to zinterpretować jako arogancję, wielu graczy stwierdziło, że ten komentarz potwierdziłby, że Schoolboy Q będzie jednym z artystów, których ostatecznie będzie można usłyszeć w radiu w nowej grze Grand Theft Auto.

Teoria ta opiera się na fakcie, że ten raper tak ma Z powrotem Czy to w GTA 5, czy GTA Online z różnymi motywami. W tej chwili nie ma na to potwierdzenia Gwiazda rockaBędziemy jednak zwracać uwagę na wszelkie wieści związane z grą.

Podczas gdy oczekiwanie trwa, gra, która ukaże się w 2025 roku, stała się latarnią morską dla branży gier wideo. Jeden z wybitnych analityków powiedział, że biorąc pod uwagę delikatną sytuację gry wideo, „powinna dotrzeć do GTA 6 i dać nadzieję”.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *