W meczu przeciwko Brazylii reprezentacja Boliwii będzie grać w defensywie

W meczu przeciwko Brazylii reprezentacja Boliwii będzie grać w defensywie

Gonzalo Goretti, dziennikarz sportowy, stwierdził, że reprezentacja Boliwii będzie bronić się przed reprezentacją Brazylii, prezentując styl defensywny, w którym atakujący gracze będą chcieli coś zmienić poprzez osiągnięcie pozytywnego wyniku. Zdaje sobie jednak sprawę, że Green Team zmierzy się z drużyną niepokonaną.

„Mamy nadzieję, że napastnicy, którzy atakują, zostaną oświeceni, aby coś zmienić i mamy nadzieję, że wynik będzie doskonały, ale nie możemy zaprzeczyć, że u siebie zmierzymy się z drużyną, która jest praktycznie niepokonana” – powiedział Goretti.

„Myślę, że na pewno zastosujemy bardzo defensywne podejście, próbując stworzyć dwie linie po czterech z tyłu, z człowiekiem wspierającym, nie wiem, kto to będzie, i jednym atakującym, którym na pewno będzie Marcelo” – powiedział Martins.

Na kilka godzin przed rozpoczęciem meczu eliminacyjnego Ameryki Południowej pomiędzy Boliwią a Brazylią, który odbędzie się na stadionie Manjirão w mieście Belén około godziny 20:45.

Należy zaznaczyć, że zielona strefa znajduje się na terytorium Brazylii, gdzie przeprowadziła rekonesans Mangião i przeprowadziła swoją ostatnią sesję treningową, podczas której Gustavo Costas miał okazję dograć szczegóły z jedenastoma potencjalnymi zawodnikami startowymi.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *