W Metropolitan Volleyball Las Lopas nie mógł pokonać Boca

W ramach drugiego etapu regularnego mistrzostw Metropolitan Women’s Volleyball Championship, Las Lopas przegrała wczoraj wieczorem 3-1 z Boca w meczu, który odbył się w Victor Nithol Sports Center w Cali 4. Gimnasia miała dobry start w meczu, odkąd wygrał w pierwszej kwarcie 25-14, dzięki silnej kontrataku i udanej akcji bloku.

Mimo to „Xeneize” zdołał odbudować swój wizerunek w prostych seriach i odniósł głośne, niekwestionowane zwycięstwo z częściami 25-23, 25-19 i 25-11.

Gimnasia zadebiutowała w tych rozgrywkach, pokonując na premierze La Matanza National University 3:0 (25-21, 25-16 i 25-21). To samo stało się z Boca, który bez problemów wygrał w pierwszym meczu tego turnieju.

Męska drużyna przygotowuje się do Mistrzostw Świata

Z kolei argentyńska drużyna siatkówki mężczyzn wznowiła treningi po występach w Lidze Narodów (VNL) z myślą o mundialu w Polsce i Słowenii. Zespół kierowany przez Marcelo Mendesa dołączył do drużyny z Pablo Kokartsevem, który był częścią zespołu w fazie młodzieżowej i powraca po przyjemnym czasie z Guagua i Unicaja Almeria w hiszpańskiej Premier League.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.