W Microsoft Build firma Microsoft udostępnia narzędzia, z których deweloperzy mogą już dziś korzystać — Microsoft News Center — Ameryka Łacińska

Autor: Frank X. Shaw, wiceprezes ds. komunikacji firmy Microsoft.

Ekonomista z Oksfordu, Colin Meyer, doskonale opisuje funkcję nowoczesnej korporacji: „Celem firmy jest tworzenie dochodowych rozwiązań problemów ludzi i planety”. Problemy, które wszyscy staramy się wspólnie rozwiązać, nie są statyczne. W miarę ewolucji i rozwoju ważną częścią naszej pracy w firmie Microsoft jest opracowywanie narzędzi i platform, które zapewniają lepsze, szybsze i wydajniejsze rozwiązania.

Obecnie programiści rozwiązują duże i małe problemy w każdej branży i organizacji na świecie. To wydanie Microsoft Build, najważniejszego wydarzenia dla programistów, wyraźnie odzwierciedla nasze korzenie. Jasne, wyobrażanie sobie przyszłości jest ekscytujące (i będziemy), ale na Build Microsoft prezentuje narzędzia, z których mogą korzystać programiści Dziś Naprawdę coś zmienić. W Build ogłosimy ponad 50 nowych funkcji i produktów. Wiele z tych aktualizacji i innowacji można podzielić na kilka ważnych kategorii:

 • Efekt sztucznej inteligencji (AI) i sztuczna inteligencja wspomagana rozwojem – Aby utrzymać programistów w „strefie”.
 • W tym ogromne możliwości z Windows dla programistów Nowe style aplikacji AI Hybrydy Do nowych urządzeń w otoczeniu, bez ogrodów otoczonych murem.
 • Tak jak pomagamy programistom, wprowadzamy innowacje technologiczne, które pomogą im zapewnić to samo poczucie płynności w całym przedsiębiorstwie automatyzacja.

Oto główne obszary, na których się skupiamy:

Wpływ rozwoju z pomocą sztucznej inteligencji i sztucznej inteligencji

Sztuczna inteligencja i programowanie są ze sobą ściśle powiązane. W Build z dumą zagłębiamy się we wszystkie platformy i narzędzia, które będziemy udostępniać programistom, aby pomóc im rozwijać sztuczną inteligencję. Celem jest poprawa ich wyczucia przepływu – skupienie się i pozostanie skupionym – oraz usunięcie barier, aby umożliwić im skupienie się na najważniejszym kodzie, który muszą napisać. Główne reklamy to:

Ogólna dostępność GitHub Copilot: Microsoft wypuścił w zeszłym roku wersję zapoznawczą Copilota, a jej odbiór był zdecydowanie pozytywny. Ponad jedna trzecia osób, które się zarejestrowały, stała się codziennymi użytkownikami.

GitHub Copilot to programista AI, który zapewnia kompleksowe sugestie dotyczące programowania w oparciu o kod i opinie. Teraz, wraz z ogólną dostępnością Copilot, więcej programistów będzie miało możliwość korzystania z tych narzędzi, które nie tylko pomagają im pisać kod za pomocą sztucznej inteligencji, ale także wykorzystują sztuczną inteligencję do lepszego zrozumienia tego kodu i kodowania w przyszłości.

Microsoft DevBox: Zmieniliśmy ideę, że programiści powinni być podłączeni do fizycznego komputera. Microsoft Dev Box umożliwia programistom automatyczne dostosowywanie i udostępnianie maszyny wirtualnej w chmurze, zmniejszając ograniczanie przepustowości i opóźnienia.

Deweloperzy mogą teraz korzystać z narzędzi Microsoft AI i chmury ze sztuczną inteligencją do tworzenia i wdrażania aplikacji w dowolnym miejscu. Microsoft to jedyne miejsce, w którym programiści mogą po wyjęciu z pudełka przejść do chmury iz powrotem do dowolnego urządzenia na świecie.

Nowe typy zastosowań hybrydowej sztucznej inteligencji do urządzeń w środowisku

Ponieważ programiści badają inteligentne rozwiązania chmurowe z wieloma urządzeniami i jednostkami przetwarzania neuronowego (NPU), naturalną ewolucją jest tworzenie hybrydowych aplikacji o unikalnych możliwościach.

Jednak wielu powstrzymało ten sam problem. Deweloperzy muszą napisać konkretny kod dla określonych ekosystemów – w tym przypadku chipów. Zamiast hybrydowego rozwiązania, programiści zmuszeni są żyć w otoczonym murem ogrodzie, w którym muszą pisać kod dla każdego pojedynczego chipsetu, aby dostarczać funkcjonalne implementacje.

Microsoft daje programistom swobodę pracy poza tymi murami za pomocą szeregu narzędzi w chmurze, które automatyzują proces i pozwalają im czerpać korzyści z zastosowania aplikacji hybrydowych. Po napisaniu aplikacji mogą korzystać z naszej usługi do atakowania jednostek NPU, niezależnie od chipsetu.

Microsoft tworzy plik Silny, wieloplatformowy wzorzec rozwoju Aby tworzyć środowiska sztucznej inteligencji, które rozciągają się od chmury po brzeg, za pomocą: Środowisko wykonawcze ONNXI Azure Machine Learning oraz zestaw narzędzi sztucznej inteligencji. Również następnego dnia Projekt Volterry Jest to zestaw programistyczny obsługujący sztuczną inteligencję, który będzie zawierał neuroprocesor o najlepszej mocy i wydajności w obliczeniach AI.

W obliczu nowej ery sztucznej inteligencji i automatyzacji dla wszystkich

Chociaż głównym celem tych wydań Build są programiści, wiemy, że Każdy Lubią mieć narzędzia, które pozwalają im robić rzeczy łatwo, wydajnie i inteligentnie. W tym celu wprowadzimy odpowiednie dla nas wszystkich narzędzia AI i automatyzacji, takie jak:

 • Microsoft strony energetycznePlatforma hostingowa i programistyczna niski kod Dozwolony jest każdy z programistów niski kod Profesjonaliści mogą projektować, konfigurować i publikować witryny internetowe na komputery stacjonarne i urządzenia mobilne, zapewniając płynne wrażenia wizualne.
 • Ekspresowy projekt In zastosowań energetycznychktóry umożliwia programistom przesyłanie plików PDF, PowerPoint, a nawet rysunków odręcznych, które w ciągu kilku sekund zamienią Express Design w działającą aplikację.
 • Podsumowanie tekstu W Dynamics 365 do obsługi klienta. Użytkownicy mogą podsumować złożone rozmowy, aby skrócić czas odpowiedzi i zwiększyć satysfakcję z pracy.

Tego typu sytuacje zapewniają zwykłym użytkownikom moc superkomputera w chmurze, który pomaga im szybko i wydajnie wykonywać swoje zadania. To właśnie mamy na myśli, gdy myślimy o narzędziach, których ludzie mogą dziś używać, aby zmienić sposób, w jaki żyją i pracują.

Innowacje trwają…

Powyższe obszary to dopiero początek nowych funkcji i produktów, które udostępnimy w Build. Inne polecane produkty to:

 • Środowiska programistyczne Cloud i DevSecOps, w tym nowości dotyczące wieloplatformowego interfejsu użytkownika aplikacji .NET, znanego również jako NET MAUI. , Jest już dostępny.
 • Aplikacje natywne dla chmury, które zapewniają nowy poziom skali i wydajności, a także większą niezawodność, w tym Aplikacje kontenerowe Azurebezserwerowa usługa hostingu kontenerów, która pozwala programistom skupić się na aplikacjach zamiast na zarządzaniu podstawową infrastrukturą chmury.
 • Inteligentna platforma danych firmy Microsoftnowa zintegrowana platforma, która ujednolica bazę danych, narzędzia analityczne i zarządzanie, aby umożliwić organizacjom spędzanie większej ilości czasu na tworzeniu wartości zamiast integrowaniu i zarządzaniu pofragmentowanym zbiorem danych.
 • Reklamy w sklepie Microsoft, nowy produkt zaprojektowany, aby pomóc programistom rozwijać działalność i dostarczać aplikacje lub gry właściwym klientom we właściwym czasie. W nadchodzących miesiącach programiści będą mogli wziąć udział w programie beta, który pozwoli im tworzyć kampanie reklamowe dla Microsoft Store za pośrednictwem Microsoft Advertising.
 • ten Nowe doświadczenie LiveShare Aplikacje w Teams Przenosi udostępnianie ekranu spotkania na nowy poziom, wprowadzając interakcję do sceny spotkań usługi Teams. Deweloperzy mogą tworzyć aplikacje Live Share w usłudze Teams, które umożliwiają uczestnikom edytowanie, komentowanie, powiększanie/pomniejszanie oraz interakcję z udostępnioną zawartością na nowe sposoby.
 • metaverse Stwarza zupełnie nowe możliwości i pętlę sprzężenia zwrotnego dla firm. Animujemy doświadczenie Metaverse we wszystkich warstwach naszego stosu, aby klienci mogli skuteczniej modelować, automatyzować, symulować i przewidywać zmiany w swoich środowiskach przemysłowych, zyskać większe poczucie obecności w nowym hybrydowym świecie pracy i tworzyć wciągające światy dostosowane do tworzenia nowych możliwości połączenia i eksperymentowania.

Uff! To dużo, wiem. Aby uzyskać więcej informacji, możesz oglądać na żądanie Przemówienie Satyi Nadelli w Build I zapoznaj się ze wszystkimi wiadomościami i ogłoszeniami na Latynoamerykańskie centrum informacyjne

Tagi: DeweloperzyI Frank ShawI AII Budynek Microsoftu 2022I aplikacje energetyczne

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.