W No Man’s Sky można teraz grać dzięki ulepszeniom PS VR2, a także nowej ekspedycji i innym nowościom

W No Man’s Sky można teraz grać dzięki ulepszeniom PS VR2, a także nowej ekspedycji i innym nowościom

Po kilku miesiącach oczekiwania PS VR2 trafiło dziś do sklepów na całym świecie. Zestaw słuchawkowy wirtualnej rzeczywistości Sony jest dostępny wyłącznie na PS5 i Można go dostać za 599,99 euro. W przypadku premierowych gier można już grać w Gran Turismo 7 lub Resident Evil Village.

Jeśli coś się wyróżnia PSVR2 To z powodu dużego katalogu startowego. Ponad 30 gier, w tym ekskluzywne, takie jak Horizon Call of the Mountain lub wersje VR już wydanych gier.

Jednym z nich jest No Man’s Sky, znakomita kosmiczna gra przygodowa od Hello Games. Kompatybilny już z PS VR od 2019 roku, teraz pasuje jak ulał do gogli wirtualnej rzeczywistości PS5.

wideo

No Man’s Sky: Endurance — aktualizacja zwiastuna

cześć gry On był zwolniony Nowa aktualizacja do No Man’s Sky, który implementuje wersję 4.1. Z gry (inaczej fraktal). Następnie wyszczególniamy wszystkie jego wiadomości.

Oczywiście najbardziej zaskakującą nowością jest to W No Man’s Sky można teraz grać na PS VR2. Jeśli masz już grę, ta bezpłatna aktualizacja przenosi eksplorację kosmosu do gogli PS5 VR.

Eksploracja kosmosu z PS VR2… i nie tylko

Aktualizacja 4.1 jest już dostępna. dla No Man’s Sky. Nie tylko na PS5, ale także na PS4 i Xbox Series X | S, Xbox One, Nintendo Switch, PC i Steam Deck.

Jednak to na PS5 uwalnia swój pełny potencjał dzięki stylowej premierze PS VR2. Co najlepsze, wersja VR jest bezpłatna i zawarta w tej aktualizacji.

aktualizacja fraktalna Dodaje obsługę PS VR2ale także nowy statek kosmiczny, dodatkowa wyprawa, różne kosmetyki i ulepszenia jakości życia.

Począwszy od wersji VR, Hello Games zastosowało w No Man’s Sky nowe filtry graficzne, m.in Zwiększona odległość rysowania, gęstość listowia, ulepszone tekstury i dokładniejsza fizyka dla różnych terenów.

I to nie do wzmianki Kliknij Możliwości PS VR2. Oznacza to, że gracze poczują się częścią eksploracji dzięki dotykowym funkcjom scen i kontroli zmysłów.

Zawsze pasjonowaliśmy się wirtualną rzeczywistością. W No Man’s Sky chodzi wyłącznie o eksplorację, a nie ma nic lepszego niż odkrywanie nieskończonego wszechświata w wirtualnej rzeczywistości.„.

W No Man’s Sky VR można grać w dowolnym momencie. Nie ma znaczenia, czy już zacząłeś grę, czy chcesz rozpocząć nową grę, czy też załadowałeś grę miesiące lub lata temu.

Co możemy zrobić w tej wersji PS VR2? Otóż ​​między innymi chwytanie przedmiotów rękoma, otwieranie kabin statków, uderzanie w przedmioty pięściami, czy nawet kierowanie statkami.

Poza koncepcją VR, 4.1. Dodać Przestrzeń pająka Utopii. Pozwala to graczom podróżować na powierzchnię każdej planety z pełną prędkością.

Najlepsze kable sieciowe do poprawy połączenia PS5 i Xbox

Dodano także ulepszenia jakości życia, sterowanie żyroskopowe na Nintendo Switch i Nowa podróż do utopii. Przygotuj się do zbadania Układu Słonecznego porzuconego przez Fundację Utopia, ciesząc się nowym hełmem i innymi przedmiotami kosmetycznymi z aktualizacji.

Dzięki tej aktualizacji No Man’s Sky jest jeszcze większe. Jeśli masz w rękach również PS5 i PS VR2, dużymi literami będziesz cieszyć się eksploracją kosmosu. Pamiętaj o aktualizacji Dostępne od dziś (22 lutego) na wszystkich platformach.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *