W nowym roku Hiszpania rozpoczyna mecz z Chile

Melbourne (Australia), 8 grudnia (EFE). Reprezentacja Hiszpanii pod wodzą Roberto Bautisty (19) i Pablo Carreno (20) zadebiutuje w Nowy Rok w Pucharze ATP przeciwko Chile pod wodzą Christiana Garina (17), w pierwszym meczu w grupie scena.

Konfrontacja Hiszpanów z drużyną z Ameryki Południowej zostanie rozegrana rano na Ken Roswell Arena w Sydney i będzie składać się z pierwszego zawodnika, który zmierzy się z Carreno z Alejandro Tapelo (138), drugim zawodnikiem, który zmierzy się z Bautistą. A dwaj sąsiedzi, a także deble, zostaną wyłonieni po zakończeniu dwóch pierwszych meczów.

Reprezentacja Hiszpanii zmierzy się z Norwegią (3 stycznia w drugiej rundzie grupy A i Serbią w trzeciej rundzie (5 stycznia) i muszą wygrać wszystkie mecze, ponieważ tylko jedna drużyna zakwalifikuje się do następnej rundy półfinałów. finały, które zakwalifikują się. Zagrają 7 i 8 stycznia.

Główne zagrożenie Hiszpanii w grupie A, światowy numer jeden Novak Djokovic, zadebiutuje w drużynowych rozgrywkach tego samego dnia, ale w wieczornej sesji przeciwko Norwegom prowadzonym przez Kaspera Ruuda (8).

Bałkany nie będą miały wcześniej żadnych problemów ze względu na 100 najlepszych norweskich drużyn.

W tym samym czasie Hiszpanie i Chilijczycy rozpoczną Puchar ATP na Qudos Bank Arena w Sydney w Argentynie pod wodzą Diego Schwartzmana (13), przeciwko skromnej Georgii Nikoloz Basilashvili (22).

Ostatnim meczem pierwszego dnia rozgrywek będzie mecz pomiędzy Grecją, z ostoją Stefanos Tsitsipas (4), a Polską, którą również ograniczała obecność Herberta Hurkacza (9). Tylko powyżej -100.

Broniąca tytułu Rosja postawi pierwszy krok w grupie B przeciwko austriackiemu zespołowi Dominic Thiem (15), więc drugiego dnia odbędzie się bitwa tytanów między Daniilem Miedwiediewem (2) i Timem, zwycięzcami dwóch ostatnich edycji. My otwarci.

Pozostali dwaj członkowie grupy B, Włochy i gospodarz z Australii, spotkają się w pojedynku, który zostanie rozegrany w nocy na stadionie Kent Roswell Arena w taki sam sposób, jak druga bitwa tej samej grupy.

W innym miejscu, w Qudos Bank Arena w Sydney, rano odbędzie się konfrontacja między Stanami Zjednoczonymi a Kanadą, podobnie jak konfrontacja między Niemcami a Wielką Brytanią w nocy.

1 stycznia: Chile-Hiszpania (KRA) i Argentyna-Gruzja (QBA).

Noc 1 stycznia: Serbia v Norwegia (KRA) i Grecja v Polska (QBA)

Ranek 2 stycznia: Rosja vs. Austria (KRA) i Kanada vs. USA (QBA)

Noc 2 stycznia: Włochy v Australia (KRA) i Niemcy v Wielka Brytania (QBA)

Jutro 3 stycznia: Polska vs Gruzja (KRA) i Hiszpania vs Norwegia (QBA).

Noc 3 stycznia: Grecja vs. Argentyna (KRA) i Serbia vs. Chile (QBA).

4 stycznia: Niemcy vs. Stany Zjednoczone (KRA) i Włochy vs. Austria (QBA).

Noc 4 stycznia: Kanada vs. Wielka Brytania (KRA) i Rosja vs. Australia (QBA)

Jutro 5 stycznia: Norwegia v Chile (KRA) i Polska v Argentyna (QBA).

Noc 5 stycznia: Serbia przeciwko Hiszpanii (KRA) i Grecja przeciwko Gruzji (QBA).

6 stycznia rano: Rosja vs. Włochy (CRA) i Wielka Brytania vs. Stany Zjednoczone (QBA)

Noc 6 stycznia: Austria vs. Australia (KRA) i Niemcy vs. Kanada (QBA).

7 stycznia: Pierwszy półfinał (Zwycięska grupa A kontra zwycięska grupa 4)

8 stycznia: Drugi półfinał (zwycięzca grupy B kontra zwycięzca grupy C)

9 stycznia: Koniec.

Zestawy kubków ATP:

Odp.: Serbia (Novak Djokovic, 1), Norwegia (Casper Ruud, 8), Chile (Christian Garin, 17) i Hiszpania (Roberto Bautista, 19).

B: Rosja (Daniel Miedwiediew, 2), Włochy (Matteo Berrettini, 7), Austria (Dominic Thiem, 15) i Australia (Alex de Minaur, 34).

C: Niemcy (Alexander Zverev, 3), Kanada (Feliz Auger-Aliassime, 11), Wielka Brytania (Cameron Nouri, 12) i Stany Zjednoczone (Taylor Fritz, 23 lata).

S: Grecia (Stefanos Tsitsipas, 4), Bolonia (Herbert Hurkacz, 9), Argentyna (Diego Schwartzman, 13) i Gruzja (Nikolos Basilashvili, 22 lata).

(c) EFE .Agencja

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *