W nowym roku pojawiły się dwa nowe Telegramy

Telegram rozpoczął rok z dwiema nowymi funkcjami w aplikacji. komunikator, drugi co do wielkości użytkownik na świecie (500 milionówWhatsApp później Ma 2000 milionów użytkowników, jego stopy Narzędzie do zapobiegania „spojlerom” W czatach i animowanych reakcjach na wiadomości inspirowane iMessages firmy Apple.

Telegram zawiera opcję ukrywania „spoilerów” w czatach oraz narzędzie do wysyłania animowanych reakcji na wiadomości

Pierwsza z tych prac to miesiące przygotowań i Umożliwia użytkownikom Telegrama ukrywanie tekstu zawierającego „spoiler”. Od teraz aplikacja do przesyłania wiadomości oferuje nowe menu kontekstowe, które pokazuje plik Naciśnij i przytrzymaj wpisany tekst przed wysłaniem. To menu umożliwia modyfikację czcionki, podkreślenie jej, pogrubienie lub zmianę odstępów. Od teraz dołącz nową zakładkę o nazwie „Spoiler”.

Gdy użytkownik kliknie tę opcję, dany tekst zostanie zamazany pikselami. tą drogą Odbiorcy nie mogą odczytać treści wiadomościChyba że zostanie wciśnięty. W ten sposób zobaczą powiadomienie informujące, że wiadomość zawiera „spoilery”, a następnie mogą zgodzić się na jej przeczytanie lub pozostawienie kropkowane.

Inna nowa funkcja jest animowana przez informacje zwrotne na temat wiadomości Telegram. Dzięki temu narzędziu użytkownicy mogą: Interakcja z emotikonami lub „polubienie” wiadomości na czacie. Aby wysłać „Lubię to”, które jest wysyłane jako ikona dłoni z kciukiem do góry, musisz dwukrotnie dotknąć, a następnie wiadomość. Alternatywnie, jeśli zostanie naciśnięty raz, użytkownik zobaczy serię wyświetlonych emotikonów: uśmiech, ogień, wyraz zdziwienia lub dłoń z kciukiem w dół.

Te reakcje są animowane Zawsze dostępne na prywatnych czatach. W przypadku czatów kanałowych i grupowych sami administratorzy mają możliwość aktywacji lub dezaktywacji tej nowej funkcji.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.