W ostatniej chwili odwołuje wprowadzenie swoich nowych telefonów komórkowych

Dziś miała być uczczona prezentacja w Chinach dwóch nowych flagowych telefonów komórkowych firmy Motorola. Z drugiej strony nowa wersja Motocykl Razr Odzyskałoby to zaangażowanie marki w składanie telefonów komórkowych, a z drugiej strony X30Pro Miał to być nowy flagowy telefon komórkowy z 200-megapikselowym aparatem.

[Nuevos Motorola Moto G 5G 2022 y Moto G Stylus 5G 2022: precio y características]

Niestety wygląda na to, że na zobaczenie tych telefonów, przynajmniej oficjalnie, będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. Na dziś, 2 sierpnia, zaplanowano prezentację, co jest bardzo ważne dla przyszłości producenta, jednak w ostatniej chwili podjęto decyzję o odwołaniu imprezy.

problemy dla motoroli

To bardzo dziwna sytuacja, a wszystkie szczegóły nie są jeszcze znane. Zasadniczo zarówno prasa, jak i kibice czekali na wydarzenie odbywające się o godzinie 13:30 czasu madryckiego, ale gdy wszyscy się szykowali, firma zdecydowała się odwołać imprezę.

Osobą odpowiedzialną za poinformowanie o decyzji jest Chen Jin, „kierownik” mobilnych oddziałów Motoroli i Lenovo, a zrobił to za pośrednictwem chińskiej sieci społecznościowej Weibo. W oświadczeniu Jin potwierdził, że dzisiejsze wydarzenie Anulowano z „nieokreślonych przyczyn”; Przeprasza również i dziękuje za „entuzjastyczne wsparcie” nowych produktów Moto.

Nie jest jasne, czy odwołanie wydarzenia wpłynie na premiery produktów. Chen Jin może jedynie wskazać, że aby znaleźć więcej informacji o tych urządzeniach, użytkownicy mogą śledzić konta i stronę internetową firmy w mediach społecznościowych.

W chwili pisania tego tekstu firma nie podała oficjalnego powodu anulowania premiery, więc możemy jedynie spekulować na temat tego, co dzieje się w firmie na osobności.

Napięcia między Chinami a Stanami Zjednoczonymi

Jednym z możliwych powodów jest geopolityka. Sytuacja w Chinach jest w tej chwili nieco skomplikowana, ponieważ Napięcia między Chinami a Stanami ZjednoczonymiPo tym, jak przewodnicząca Izby Reprezentantów Stanów Zjednoczonych Nancy Pelosi potwierdziła swój zamiar niedługiej podróży na Tajwan; Będzie Po raz pierwszy od 25 lat Że amerykański przedstawiciel zwiedza region w zupełnie innej atmosferze niż ostatnio.

Oficjalne stanowisko Chińskiej Republiki Ludowej jest takie, że Tajwan należy do niej, choć w rzeczywistości funkcjonuje jako niepodległe państwo. Te naciski mogą: poważnie wpłynąć na sektor technologicznyZe względu na wiele fabryk sprzętu, w których znajduje się wiele marek przemysłowych, które się tam znajdują.

Motorola Mobility, choć narodziła się jako firma amerykańska, należy do chińskiej firmy Lenovo, co może tłumaczyć, dlaczego nie chce w tej chwili zwracać na siebie uwagi. Innym wyjaśnieniem, które może być trudniejsze do zrozumienia dla firmy, jest problem techniczny lub finansowy, który uniemożliwia takie uruchomienie.

To może Cię zainteresować

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.