W Pokémon Scarlet i Purple znajdują klasyczną mechanikę Super Mario 64

W Pokémon Scarlet i Purple znajdują klasyczną mechanikę Super Mario 64

Po dowiedzeniu się ostatnie wiadomościOtrzymujemy teraz więcej szczegółów i niedawno potwierdzone wiadomości na temat długo oczekiwanej gry Nintendo Switch Pokémon szkarłatny i fioletowy. Druga przyczepa The Pokémon Company potwierdziło, że gra zostanie wydana w 2017 roku 18 listopada Jest rok 2022 i pojawił się nowy Pokémon, który szczegółowo opiszemy tutaj I również Nowe postacie. oprócz tego, został wydany Podwójne wydanie obejmuje oba wydania (szkarłatne i fioletowe) + książkę w twardej oprawie. Następnie trzeci zwiastun dał nam również nowe szczegóły na temat większej liczby Pokémonów, mechaniki Teracystalization i wiele więcej.

Pokémon szkarłatny i fioletowy

Informacje w tym przypadku koncentrują się na ciekawym błędzie, do którego odnoszą się fani Super Mario 64. o co chodzi w temacie Które mechaniki są bardzo podobne.

Rozmawiamy o Skok w dal w tył lub BLJ, który polega na tym, że Mario skacze do tyłu i wykonuje skok w dal. Cóż, wygląda na to, że na Paldei możemy zrobić to samo na grzbiecie legendarnego. W ten sposób możemy w dziwny sposób wspinać się po wzgórzach, a nawet docierać do miejsc, które w zasadzie byłyby ograniczone.

Możesz to zobaczyć poniżej:

co myślisz? Nie zapomnij, że został opublikowany niedawno Zwiastun gry końcowej pokazał Dwa nowe pokemony. Poza tym potwierdzili Pierwsze wydarzenia Tera-Raid, kompatybilność z Pokémon Home i aktualizacja premierya także szczegóły prezentów do zdobycia Zapisywanie danych Z Pokémon Sword lub Shield lub Pokémon Legends: Arceus, Brilliant Diamond, Glittering Pearl lub Let’s Go.

Pamiętaj, że gry Pokémon Scarlet i Purple odpowiadają dziewiątej generacji, która jest już w fazie rozwoju, a Hiszpania jest regionem, z którego czerpałem inspirację. Masz naszą pełną relację z premiery tutaj.

Linia.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *