W Polsce trwają prace nad ustawą mającą na celu likwidację Centralnego Biura Antykorupcyjnego

W Polsce trwają prace nad ustawą mającą na celu likwidację Centralnego Biura Antykorupcyjnego

Konsorcjum utworzone przez organizację pozarządową OIKOS Cooperãçao e Desenvolvimento, samorząd miejski Cienfuegos i Uniwersytet Carlosa Rafaela Rodrígueza zamierza udzielić następującego kontraktu dystrybucyjnego w ramach projektu „Trazos Libre”.

Wkład kultury i dziedzictwa w rozwój społeczno-gospodarczy społeczeństwa”, pod hasłem „Organizacje społeczeństwa obywatelskiego i władze lokalne”, finansowanego wspólnie przez Unię Europejską na Kubie i Portugalski Instytut Camos:

  • Sprzęt dla inicjatyw kulturalnych w dzielnicy kreatywnej La Gloria, Cienfuegos (O.12 – 2023/TL)

Zainteresowani dostawcy proszeni są o uzyskanie dokumentacji przetargowej w przedstawicielstwie OIKOS na Kubie, pod adresem Calle 26 n.61, pomiędzy 11 a 13, Vedado, Plaza de la Revolución, Hawana lub pisząc na adres chiara.vighi@oikos. pkt

Oferty należy dostarczyć do siedziby OIKOS na Kubie do 31 stycznia (18:00 czasu kubańskiego) lub przesłać pocztą elektroniczną na następujące adresy e-mail: [email protected], [email protected]
Wszelkie dodatkowe informacje, a także ewentualne wyjaśnienia i pytania należy przesyłać wyłącznie drogą mailową.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *