W Red Dead Redemption II odkrywają tajemniczego NPC obserwującego cię z daleka

W Red Dead Redemption II odkrywają tajemniczego NPC obserwującego cię z daleka

Wygląda na to, że ktoś bardzo interesuje się śladami Arthura Morgana. Kto by to był?

Red Dead Redemption 2 zawiera jeden z najbardziej imponujących otwartych światów

Pomimo tego, że jest już na drodze do urzeczywistnienia Pięć lat od pierwszego wydania Na PS4 i Xbox One Red Dead Redemption II pozostaje jedną z najbardziej imponujących gier do tej pory. Rockstar zadbał o to, aby każda gra była wyjątkowa i niepowtarzalna Spraw, by Twój otwarty świat wydawał się żywywięc normalne jest spotykanie bandytów, walczących między sobą zwierząt lub wyznawców Ku Klux Klanu, którzy potrzebują lekcji, choć wydaje się, że są też Nieco plotkarski NPC.

Przez przypadek lub z powodu czegoś, co zostało zrobione celowo, niedawno udostępnił fan Red Dead Redemption II Rockstar NPC, który wydaje się podążać za tobą, dokądkolwiek się udasz.

Wielki fan Arthura Morgana

Użytkownik na forach Reddit znany jako Ghost_Toe niedawno udostępnił, że „zanotował więcej niż raz”NPC obserwuje mnie z daleka, macha ręką i wychodziTo brzmi denerwująco, prawda? Co najważniejsze, udało mu się to nagrać.

Nieraz zauważam, że jakiś NPC obserwuje mnie z daleka, macha ręką i odchodzi
przezu/ghost_toe Wodkupienie

W tym klipie widzimy Ghost_Toe jadącego przez łąkę, kiedy zatrzymuje się, ponieważ wygląda na to, że zobaczył coś na szczycie wzgórza w oddali. Przyglądając się uważnie przez lornetkę, zdaje sobie sprawę, że tak Niegrywalna postać na koniu. Ten Pozdrawia go i odwraca się Jakby nic się nie stało. Wygląda na to, że to nie pierwszy taki przypadek.

Najwyraźniej bez miast w pobliżu,Co ten NPC robi w szczerym polu? Czy śledzisz Arthura Morgana? Czy jesteś zagorzałym fanem lub Szpieg dla O’Driscollsa? To najprawdopodobniej zbieg okoliczności, ale fajnie to zobaczyć Szalona ilość teorii Może pochodzić z gry wideo, takiej jak Red Dead Redemption II.

Według najnowszych plotek, Rockstar przygotowuje się do remasteringu Red Dead Redemption, zobaczymy co nowego w stosunku do pierwowzoru i czy zawiera również Tajemnicza postać szpiegaJak Red Dead Redemption II.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *