W ten sposób możesz rozwiązywać krzyżówki w Apple News+

W ten sposób możesz rozwiązywać krzyżówki w Apple News+

Od czasu wypuszczenia swojej pierwszej łamigłówki w 1942 roku „The New York Times” urzeka miliony ludzi na całym świecie, prezentując gry słowne i logiczne. W 2014 roku, wraz z pojawieniem się nowych technologii, które dały o sobie znać, wprowadzili Mini Crossword, a następnie Spelling Bee, Letter Boxed, Tiles i Vertex. Na początku 2022 roku z dumą dodali do swojej kolekcji słowniczki i krzyżówki.

Jako ciekawostka, której być może nie znałeś, główną ideą krzyżówki w New York Times było utrudnianie jej z każdym dniem. W rzeczywistości najlepsi na świecie twórcy i redaktorzy krzyżówek współpracują, aby było to możliwe. Poniedziałkowa krzyżówka była zawsze najłatwiejsza, a w miarę upływu tygodnia stawała się coraz bardziej skomplikowana.

Dlatego w niedzielę publikujemy najtrudniejszą zagadkę. Co więcej, niedzielna krzyżówka może mieć również rozmiar 21 x 21 kwadratów, a czasami 25 x 25 kwadratów, podczas gdy inne krzyżówki mają zwykle rozmiar 15 x 15 kwadratów. Niedzielne łamigłówki są dostępne na dwóch poziomach (łatwym i trudnym), więc nigdy nie zabraknie Ci możliwości dobrej zabawy.

Dziś, gdy dla wielu czytelników telefon komórkowy zastąpił papier, krzyżówki „New York Timesa” można pobrać zarówno na Androida, jak i na iOS, przy czym ten ostatni jest najpopularniejszym wyborem.

Jak rozwiązać krzyżówkę z New York Timesa

Od połowy 2023 r. krzyżówki New York Times Jest dostępny w Apple News+, w wersjach zaczynających się od iOS 17. Jednak choć przy wielu okazjach daje mnóstwo frajdy i relaksu, to problem polega na tym, że gdy potkniemy się o jakieś słowo, prawdopodobnie nie mamy nic przeciwko otrzymaniu jeszcze kilku. Pomocy.

Jeśli tak jest w Twoim przypadku, możesz uzyskać dostęp do wszystkich odpowiedzi na najnowszą krzyżówkę opublikowaną przez The New York Times. Ale jak zidentyfikować słowo kluczowe, którego potrzebujesz w Internecie? Choć wszystkie rozwiązania ułożone są według dat (najnowsze na górze, najstarsze na dole), wystarczy zachować porządek chronologiczny. Przede wszystkim trzeba oczywiście znać datę publikacji samej układanki.

Drugą opcją jest wyszukiwanie bezpośrednie za pomocą poleceń CTRL+F i CMD+F, dzięki czemu będziesz w stanie znaleźć brakujące słowo i rozwiązać krzyżówkę.

Teraz nic Cię nie powstrzyma, jeśli chcesz w ten czy inny sposób ukończyć dowolną krzyżówkę.

Otrzymuj nasz newsletter każdego ranka. Przewodnik pomagający zrozumieć, co jest ważne w kontekście technologii, nauki i kultury cyfrowej.

On traktuje…

gotowy! Jesteś już zapisany

Wystąpił błąd. Odśwież stronę i spróbuj ponownie

Również w hipertekście:

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *