W tym tygodniu powinno pojawić się kilka ciekawych wiadomości na temat Cloud Gaming

Chociaż często pomijane, Cloud Gaming jest nadal bardzo ważną gałęzią biznesu Microsoftu. Amerykanie nie przestali go nieustannie ulepszać, czego dowodem jest to, jak prawdziwe jest to dzisiaj na prawie każdym urządzeniu. W rzeczywistości już mamy Działa na Xbox One i Xbox Series, więc do wprowadzenia go na rynek pozostał tylko jeden krok.

Amerykanie Obiecali, że ostateczna wersja pojawi się pod koniec rokuZ tego, co wiem, nadal korzystamy z wersji beta, więc jest bardzo prawdopodobne, że jeden z prezentów świątecznych, które można nam podarować, będzie pochodził z biura w Redmond.

Cloud Gaming wkrótce ogłosi tę wiadomość

Prawda jest taka, że ​​Jez Corden opublikował jeden z tych niejasnych tweetów, mówiąc, że w tym tygodniu będziemy mieć wiadomości o grach w chmurze. Chociaż nie opisuje szczegółowo, co mogłoby się wydarzyć, wielu już snuje własne spekulacje na temat tego, co nas czeka.

Pierwsza hipoteza analizuje intencję słów Cordena, więc może być tak Pojawienie się nowych gier w serwisie. Ale ponieważ jest to zwykle ogłaszane, gdy w Game Pass pojawią się nowe gry, a ta ostatnia ma zwykle większy wpływ, wykluczyłbym to.

W tym tygodniu będzie kilka ekscytujących wiadomości dla fanów Xbox Cloud Gaming.

Druga hipoteza, którą osobiście preferuję, to przybycie sławnych Xbox Streaming Stick Zostało to zapowiedziane przez sam Microsoft nie tak dawno temu. Jest to dodatek do pojawienia się oficjalnej aplikacji Cloud Gaming na urządzenia z systemem Android TV.

Cokolwiek zostanie ogłoszone, czas poczekać i na szczęście nie zajmie ci to dużo czasu.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *