Warner Bros. chce. Sprzedaż studia NetherRealm

Aktualności

do: Samuel Moreno | 10-07-21

Warner Bros. Po raz kolejny bohater opowiada o możliwości, że próbują sprzedać NetherRealm Studios, twórcy serii Mortal Kombat.

Pogłoski pochodzą z jeez kordD., członek Windows Central, powiedział podczas swojego ostatniego podcastu „Xbox Two”, że NetherRealm Studios „nie było w ich zasięgu” — używając języka firmy.

I nie byłoby to jedyne studio, które Warner Bros chciał sprzedać. Widzieliby również TT Games, które opracowało wiele gier LEGO opartych na uznanych franczyzach.

Sam Cordon zauważa, że ​​dokumenty, które otrzymał, nie mówią o dacie rzekomego zakupu. Co więcej, mówi, że to prawdopodobnie bardzo stara informacja.

Inne opublikowane dane mówią, że Warner Bros. Byłaby rozczarowana wykonaniem najnowszego filmu Mortal Kombat. A dla TT Games koszty licencjonowania franczyz będą jednym z głównych powodów, dla których nie będą już chcieli posiadać studia.

W każdym razie jego raport pojawia się kilka miesięcy po serii plotek o wyraźnym zainteresowaniu Microsoftu przejęciem zarówno NetherRealm Studios, jak i TT Games.

Plotki nigdy nie doszły do ​​skutku, ponieważ nie było jeszcze potwierdzenia ani oficjalnych danych. Mówiono, że na E3 2021 coś może się wydarzyć, ale ostatecznie tak się nie stało.

NetherRealm Studios – koniec z DLC do Mortal Kombat 11

Studio NetherRealm

W tym tygodniu twórcy Mortal Kombat trafili do wiadomości po ujawnieniu w mediach społecznościowych, że kończą obsługę treści dla Mortal Kombat 11.

Wiadomość, która zaskoczyła fanów serii i nie zawahała się pokazać swojego odrzucenia w mediach społecznościowych. Teraz NRS poświęci się swojemu kolejnemu projektowi, o którym nic nie wiadomo.

Niektóre plotki sugerują, że rozpoczęli już prace nad nadchodzącą Injustice 3, podczas gdy niektórzy czekają, aby zobaczyć, czy uznana bijatyka Marvela w końcu doczeka się realizacji.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *