Wątpliwości, które Scaloni stara się wyjaśnić w meczach Włoch z Estonią

Rodrigo de Paul i Leo Messi podczas czwartkowego treningu reprezentacji Argentyny na obiektach Athletic Club (EFE)

Lionel Scaloni Można to uznać za wyjątkowe. Nie po to, by kierować Argentyną, drużyną z najdłuższą passą niepokonanych na świecie: 31 meczów niepokonanych. Nawet za bycie trenerem obecnego mistrza Ameryki. Nawet za to, że kapitanem swojej drużyny jest Lionel Messi, najlepszy piłkarz na świecie. Po prostu dlatego, że może być jedynym trenerem, który faktycznie wie, jak będzie wyglądała jego drużyna, jeśli jutro w Katarze rozpoczną się Mistrzostwa Świata 2022. Jednak Scaloni wciąż ma pytania do odkrycia, problemy do rozwiązania i niewiadome do zakopania. Mecze, które Argentyna rozegra z Włochami w najbliższą środę w Londynie oraz z Estonią w niedzielę 5 czerwca w San Sebastian, będą kontynuacją wyjaśniania problemów, na które ma ochotę.

Argentyna zadebiutuje w Katarze przeciwko Arabii Saudyjskiej 22 listopada, a skład, który utworzył Scaloni jest następujący: Emiliano Martinez; Nahuel MolinaChrześcijanin rozmarynMikołaja Otamendiopony Monety; anioł powiedz MariaRodrigo robić sikuLinder ścianyGiovanni Lou Celso; Messi I Lutaru Martinez.

Zmierzyć się z Włochami na stadionie Wembleyw ramce Puchar Europy Kto zmierzy się z mistrzami Europy i Ameryki, trener będzie musiał dokonać wymuszonej zmiany swojego idealnego zespołu: Guido Rodrígueza dla Paredesa, który wraca do zdrowia po publicznej operacji.

tak zwana Finał Scaloni będzie miał możliwość dodania nowego, oficjalnego tytułu dla Argentyny, a także jednego z ostatnich bardzo wymagających miejsc testowych dla drużyny przed Mistrzostwami Świata. 22 września na ustalonym stadionie Argentyna zagra przeciwko niemu Brazylia Ostatni mecz z silną drużyną piłkarską przed maksymalnym turniejem, w szermierce odpowiadającej meczowi, który został zatrzymany 5 września w Sao Paulo po tym, jak brazylijskie władze zdrowotne zakłóciły boisko.

Scaloni chciał zmierzyć się z europejskim przeciwnikiem (w tym przypadku z Włochami), ponieważ Argentyna nie zmierzyła się z przeciwnikiem z tego kontynentu od 9 września 2019 r., kiedy to zremisowała 2-2 z Niemcami w Dortmundzie. Trener doskonale wie, jak wyglądałaby konfrontacja z drużynami z Ameryki Południowej ze względu na drogę, jaką obrała drużyna w eliminacjach do Mistrzostw Świata, ale zamierzał grać przeciwko Europejczykom jako środek z myślą o Katarze. W pierwszej rundzie mundialu przeciwnikiem ze starego kontynentu, z którym zmierzy się Argentyna będzie PolskaOstatni zawodnik w fazie grupowej (reszta to Meksyk).

„Mecz z Włochami będzie dobrym testem poza tym, że nie mogli zakwalifikować się do mistrzostw świata. Są mistrzami Europy i mają dobrych graczy i byłoby dobrze, gdybyśmy wiedzieli, na czym stoimy „. Skomentował Infobaez Bilbao, członek argentyńskiego personelu technicznego.

    Messi podczas treningu reprezentacji Argentyny w czwartek w Bilbao z Alejandro Gomez
Messi podczas treningu reprezentacji Argentyny w czwartek w Bilbao z Alejandro Gomez

Drużyna Albiceleste jest skoncentrowana w tym hiszpańskim mieście od poniedziałku, ponieważ dopiero od tego czasu realizuje ostatnie długie przygotowania, jakie zespół będzie miał przed mistrzostwami świata. okno viva na wrzesień, Która będzie trwać od dziewiętnastego do dwudziestego siódmego tego miesiąca. W tym okresie Argentyna rozegra dwa mecze: Powyższy klasyczny mecz z Brazylią i kolejny mecz z przeciwnikiem do ustalenia. Następnie spotkają się ponownie w Katarze, na siedem do dziesięciu dni przed rozpoczęciem mistrzostw świata.

Ideą Scaloni jest wykorzystanie przyjaźni przeciwko Estonia, czwartej międzynarodowej drużyny, która nigdy nie brała udziału w mistrzostwach świata, aby zobaczyć wielu graczy, którzy zwykle są zmiennikami w drużynie narodowej. Jest więc prawdopodobne, że wielu zawodników, którzy pojadą na Mistrzostwa Świata jako rezerwowi, będzie odgrywać rolę lidera, tak jak w przypadku Gonzalo. MontellNiemiecki PezzellaMikołaja Tagliafico Mikołaja GonzalezAleksandra Gomez i Joaquin Pasa także innych walczących w dobrej wierze o miejsce na liście, takich jak Lisandro MartinezAlexis Macalister, Exequiel awariarobić siku Dybala i Julian Alvarezmiędzy innymi.

Trener posiada 90 proc. listy dobrej woli, którą pojedzie na mundial, zalega w jego głowie, Że byłoby to 26 piłkarzy, mimo że FIFA nie ogłosiła jeszcze tej liczby (zwykle jest to 23 zawodników w drużynie). Jakie niewiadome ma Scaloni? Przedmiotem debaty z członkami sztabu trenerskiego jest to, czy na mistrzostwa świata pojedzie trzech czy czterech bramkarzy. W tym sensie, opłata Wydaje się, że Martinez i Franco Armani mają zagwarantowane miejsce A między Juanem Musso a Jeronimo Rullim walczą o miejsce, jeśli wszyscy trzej pojadą do Kataru.

dla Obrona, Mężczyźni, którzy gryzą na końcu to Molina, Montell, Skórzany Romero, Pizzella, Otamendi i Acuna. Jeśli trafisz do Kataru ósmą, pozostali dwaj wyjdą z tych pięciu graczy: Lisandro Martinez, Tgliafico, Juan Foyth, Marcos Senesi i Lucas Martinez-Quarta, którzy nie brali udziału w powołaniu.

W przypadku wyjazdu dziewiątego Pomocnicy W Pucharze Świata głównymi graczami są De Paul, Paredes, Guido Rodriguez, Lo Celso, Di Maria, Nicolas Gonzalez i Papuas Gomeza. Podczas gdy Palacios i Mac Alister są głównymi kandydatami do zajęcia pozostałych dwóch miejsc, walcząc także z Lucasem Ocamposem, Emiliano Buendią, Nicolasem Dominguezem, Maximiliano Mezą i Enzo Fernandezem.

Reprezentacja Włoch, mistrza Pucharu Europy, nie zakwalifikowała się do Mistrzostw Świata 2022 w Katarze
Reprezentacja Włoch, mistrza Pucharu Europy, nie zakwalifikowała się do Mistrzostw Świata 2022 w Katarze

Główna niewiadoma w Przywództwo. Stanowisko, w którym są tylko dwie „numery jednolite”: Messi i Lautaro Martinez. W przypadku pozostałych czterech miejsc w tej ofercie jest pięciu bardzo równych kandydatów: Joaquin Correa, Julian Alvarez, Dybala, Angel Correa i Lucas Alario, jako jedyny z nich, który został pominięty na końcowej liście w historii FIFA.

Biorąc pod uwagę ten scenariusz, wielu graczy postawi na szalę dużą część swoich szans na wyjazd do Kataru w meczu z Estonią, który odbędzie się w niedzielę 5 czerwca w Realu Sociedad, nieco ponad godzinę. Samochodem.Autobusem z Bilbao. Po finale z Włochami zespół wróci do Bilbao, a stamtąd uda się do San Sebastian, prawdopodobnie tego samego dnia co mecz z Estonią, na drugą i ostatnią próbę tej rundy. Trasa, która posłuży Scaloniemu do wyjaśnienia wątpliwości i wątpliwości przed Mistrzostwami Świata.

Czytaj:

Sześć miesięcy przed Katarem 2022, którzy według domów bukmacherskich są faworytami do zdobycia Pucharu Świata
Globalny koncern piłkarski: Ile dni należy przygotować się dla graczy przed Katarem 2022?

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *