We wrześniu w Torres del Paine zmierzą się biegacze z ponad 40 krajów

Torres del Paine po raz kolejny będzie gospodarzem dwóch międzynarodowych imprez we wrześniu, po dwóch kluczowych latach z powodu pandemii.

To Patagonia International Marathon, który odbędzie się 10 września, oraz Ultra Paine 23, 24 i 25 września.

wyścigi, bieganie i bieganie po torze z rzędu, Mają już setki potwierdzonych uczestników na dwa miesiące przed końcem okresu rejestracji.

Obie imprezy, z udziałem obcokrajowców i Chilijczyków z różnych regionów, otworzą sezon turystyczny w prowincji Ultima Esperanza.

Do tej pory Patagonian International Marathon zarejestrował biegaczy z 34 krajów. Oprócz Chile podkreślają Australia, Brazylia, Kanada, Chiny, Stany Zjednoczone, Holandia, Meksyk, Polska, Japonia, Norwegia i RPAMiędzy innymi.

Historyczny wyścig, który odbywa się w Parku Narodowym Torres del Paine, został nazwany „Jeden z 12 najpiękniejszych maratonów na świecie” świętuje swoje 10-lecie: powstał w 2012 roku.

Ultra Paine, które odbywa się za dwa tygodnie i będzie Puerto Natales jako głównym miastem, ma już konkurentów z 30 krajów: m.in. z Belgii, Hiszpanii, Grecji, Włoch, Mołdawii, Nowej Zelandii, Rumunii i Szwajcarii. Wydarzenie będzie miało swoją ósmą edycję.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.