Według Bloomberga, Square Enix może mieć wielu zainteresowanych nabywców

Według ekskluzywnego raportu Bloomberga, kilku kupujących złoży ofertę na Square Enix (Final Fantasy, Forspoken).

Branża gier wideo zawsze znajdowała się w ciągłym ruchu i czasami dotyka to duże firmy z tego sektora. Widzieliśmy to już w przypadku przejęcia Bethesdy przez chińskiego giganta Tencent lub przejęcia przez Microsoft … a teraz kolej Square EnixBloomberg uzyskał nowe informacje na ten temat.

Wiesz już, że Square Enix (Final Fantasy) jest znaczącą firmą w branży gier wideo, a jej schemat organizacyjny obejmuje inne studia, takie jak Crystal Dynamics (Tomb Raider, Marvel Avengers) za Ludzie potrafią latać (Outriders). Cóż, wygląda na to, że firma nie odmawia, nie mówiąc już o fuzji z innym podmiotem …

Według japońskiego oddziału Bloomberga, na początek Square Enix Było „otwarte” na ewentualne negocjacje w sprawie połączenia W schemacie organizacyjnym innej firmy. Kilka godzin później zostało to ustalone Dwa banki Mogli już być w kontakcie z Square Enix.

Był rok 2020 Światło i ciemność placu. Z drugiej strony Final Fantasy VII Remake na PS4 był ogromnym hitem sprzedaży i krytyków (a na pewno wersja Intergrade na PS5 i Będzie to także Final Fantasy XVI), Ale The heft of Marvel’s Avengers To spowodowało, że w trzecim kwartale roku poniósł poważne straty milionerów.

Dlatego nie można wykluczyć tych informacji z Bloomberga. Oczywiście jest to wskazane Nie wiadomo, czy przejęcie to wpłynie tylko na dział gier wideo i rozrywki Square Enix.Lub, jeśli jest to cała firma i jej różne działy.

Według Bloomberga, dwa banki w Japonii zapewniają, że źródła są prawidłowe i tak dalej Square Enix może zostać przejęty przez inne studioBez określania, z kim rozmawiamy. Czy to będzie Sony? To będzie Krążą pogłoski o nowym dużym studiu Microsoftu? Nie możemy wiedzieć, ale kiedy słyszy szum rzeki …

Oto najlepiej sprzedające się konsole PS4 na Amazon

Jako wskaźnik wyników branży dla Square, Bloomberg Intelligence Stany ”Światowy wzrost gier mobilnych może nadal zwalniaćW odniesieniu do następujących dwóch gier, które firma wyda na iOS i Androida: Final Fantasy VII Pierwszy żołnierz i siódmy kryzys w Final Fantasy.


Są to gry na PlayStation 4, w które trzeba grać, jeśli masz konsolę Sony.

W tej chwili nie wiadomo, czy te informacje są w 100% prawdziwe, czy nie Jak to przejęcie wpłynie na schemat organizacyjny Square Enix. Będziemy nadal informować o wszystkich nowościach na ten temat.

Fontanna: Bloomberg Japan

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *