Według Gurmana Apple pracuje nad własnym sprzętem AGD, aby konkurować z Amazonem i Google

Według Gurmana Apple pracuje nad własnym sprzętem AGD, aby konkurować z Amazonem i Google

Apple robi wielkie postępy, aby osiągnąć swoje cele [ecosistema](Apple spędził lata na szukaniu samowystarczalności w projektowaniu swoich komponentów. Niewiele mu zostało, aby to osiągnąć) W mniejszym stopniu polega na stronach trzecich. W linii domowej, zaledwie wczoraj odżyli HomePodurządzenie z niepewną przyszłością i to na to wskazuje mieć wiarę W urządzeniu, które w swoim czasie było porażką w sprzedaży.

Według postępów Gormana BloombergApple pracuje nad „serią urządzeń gospodarstwa domowego”, strategią zaprojektowaną w celu bezpośredniego konkurowania z Amazonem i Google, dwoma królami rynku inteligentnych domów.

Według informacji Gurmana, Apple opracowuje różnego rodzaju produkty domowe. Wśród nich tani iPad przeznaczony do sterowania termostatami, oświetleniem i wtyczkami, umożliwiający rozmowy wideo i ostatecznie konkurujący bezpośrednio z urządzeniami takimi jak Google Nest Hub.


Ekosystem Apple, więcej ekosystemu niż kiedykolwiek wcześniej

Urządzenie można zamontować na ścianie lub w dowolnym innym miejscu w domu za pomocą magnetycznego systemu mocowania. Będzie to więc urządzenie przeznaczone do stałego użytkowaniaaby umieścić go na stałe w jakimś kącie naszego domu.

Nie ma informacji o rozdzielczości i sprzęcie tego urządzenia, choć nietrudno sobie wyobrazić implementację niektórych układów serii A ze starszych generacji. Szczególnie iPodaKiedy został reaktywowany w 2019 roku, był wyposażony w układ A10 Fusion, ten sam układ, który Apple wdrożył lata temu w iPhonie 7. Nowy sprzęt ze starym sprzętem nadal działaco jest prawidłową kombinacją w urządzeniach o skromnej wydajności.

Według Gurmana ten nowy produkt miał zostać wprowadzony na rynek w 2023 roku, ale ostatecznie został opóźniony. Po korektach w kalendarzu, jak najszybciej, tę nową domową linię zobaczymy w 2024 roku.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *