Według Gurmana Apple Vision Pro ponownie został opóźniony i nie zostanie uruchomiony zgodnie z planem Apple

Według Gurmana Apple Vision Pro ponownie został opóźniony i nie zostanie uruchomiony zgodnie z planem Apple

Chcieli, aby Cupertino wypuściło Apple Vision Pro w styczniu, chociaż jakiś problem zmusił ich do tego kilka miesięcy później.

Kilka miesięcy temu na konferencji WWDC23 firma Apple przedstawiła Apple Vision Pro i system operacyjny VisionOS. Zestaw słuchawkowy do rzeczywistości mieszanej, który zaniemówił nam wszystkim. Łączą rzeczywistość z wirtualnością w sposób uniemożliwiający ich rozróżnienie. W Cupertino Planują rozpocząć jego dystrybucję w styczniuchoć ostatecznie wygląda na to, że w niektórych sklepach zaczniemy je widzieć dopiero w marcu.

Nie byłoby przesadą stwierdzenie, że Apple Vision Pro to najbardziej wyrafinowane urządzenie technologiczne dla mas na świecie. Spodziewano się opóźnień i problemów, choć wydaje się, że niewiele już zostało dla nich dostępnych. Na razie będzie tylko w Stanach Zjednoczonych, jak już ostrzegaliśmy, chociaż stopniowo będzie wprowadzany do innych krajów.

Wyjście na wolność zajmie jeszcze dwa miesiące

Mark Gurman wyjaśnia w swoim biuletynie zatrudnienie Uruchomienie statku w Cupertino planowano na styczeń 2024 r., chociaż po serii opóźnień i problemów Nowy przewidywany termin to marzec. W 2024 r. dotrze do większej liczby krajów, ale w tej chwili nie wygląda na to, żeby Hiszpania była jednym z nich.

Apple Vision Pro będzie sprzedawany wyłącznie w sklepach stacjonarnych lub w Internecie, a w każdym przypadku po wcześniejszym umówieniu się. Brak autoryzowanych sprzedawców detalicznych. Stara się być Całkowicie osobiste doświadczenie. Jest to produkt drogi i zawiera wiele zmiennych, takich jak soczewki korekcyjne czy opaski mocujące go do głowy.

Gorman również to wyjaśnia Apple zorganizuje kolejne wydarzenie inaugurująceLub podobnie jak to się stało z Apple Watch. Umożliwi to podmiotom z Cupertino zapewnienie bardziej dostosowanej i skoncentrowanej na konsumentach prezentacji. Ponadto będą mogli zaprezentować nowe sposoby wykorzystania Vision Pro, które nie były gotowe podczas WWDC.

W Abelsvirze | Według Kuo budżet Apple Vision Pro został anulowany, przez co rzeczywistość mieszana znalazła się na rozdrożu

W Abelsvirze | Windows XP na Apple Vision Pro: Ta szalona aplikacja pokazuje, jak łatwo jest programować z VisionOS

Wszystkie recenzje znajdziesz na https://www.applesfera.com


You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *