Według Insiders | gry

Według doniesień legendarna sztuka elektroniczna może wkrótce zostać wchłonięta przez takie firmy jak Apple, Amazon czy Disney. Czy to możliwe?

Wydaje się, że żyjemy Koniec ery. Czterdziestoletnie czołowe firmy zajmujące się grami wideo, Są wchłaniane przez gigantów technologicznych lub przesyłane strumieniowo.

Microsoft kupił legendarne Activision i Blizzard za 68,6 miliarda dolarówSony kupiło Bungie za 3,6 miliarda dolarów. Chociaż najbardziej zaskakującym zakupem jest zakup Embracera, który przejął firmę oraz prawa do Tomb Raidera i innych legendarnych franczyz, Tylko 300 milionów dolarów.

A teraz jedna z niewielu pozostałych niezależnych firm historycznych, Sztuka elektroniczna, (EA)I Można go kupić za pośrednictwem platformy streamingowej, Według wtajemniczonych.

Przewodnik, wskazówki i wszystko, co musisz wiedzieć, aby kupić kierownicę do gier na PC

Electronic Arts sięga początków gier wideo. Urodził się w 1982 roku i był Jeden z pionierów gier komputerowych. także w Licencjonowane sportowe gry wideo.

FIFA, Madden NFL, NHL, NBA na żywo, UFC Dał mu sławę i pieniądze, ale w swoim historycznym katalogu ma zakładki do gier wideo, od The Sims Need for Speed, Command & Conquer, Dragon Age, Mass Effect, Battlefield, niezliczone gry Gwiezdne Wojnyi dziesiątki innych eposów.

Ale wygląda na to, że ostatnio sprawy nie układają się dobrze. Niedawno ogłoszono, że Straciłem legendarną licencję FIFAktórego używa od prawie 30 lat, a teraz jego mecze piłkarskie będą nosić nazwę EA Sports FC.

Obok, W 2023 roku stracisz również licencję Star Warsz których inne firmy już zaczynają korzystać.

Dlatego musimy to dodać Sprzedaż i krytyczna awaria tegorocznej odsłony Battlefieldoraz wyczerpywanie się ich własnych firm, takich jak Bioware, lub epopei, które zostały sprowadzone do granic możliwości bez opracowywania, takich jak The Sims.

Zmiana w ostatnich latach w kierunku gry jako usługa, Krytyka i porzucanie graczy Nadmierna eksploatacja tych gier z niewielkimi opłatami i zawartością do pobraniaWydaje się, że to na ciebie wpływa.

Astro a10 gen 2 ليل Analiza

Astro A10 Gen 2, analiza i opinia o tym zestawie słuchawkowym do gier

Według dziennikarza Dylana Byersa, w krążkuktóry powołuje się na wiarygodne źródła wewnętrzne, EA oferuje się firmom streamingowym, takim jak Amazon czy Disney, aby go kupićlub sformalizować fuzję, która pozwoli jej dyrektorom na dalsze prowadzenie firmy:

Electronic Arts rozmawiało z wieloma potencjalnymi konkurentami, w tym Disneyem, Apple i Amazonem, powiedziały mi źródła zaznajomione z tymi rozmowami.Dylan Byers wyjaśnia.

Wiele źródeł zaznajomionych z tymi rozmowami twierdzi, że EA kontynuuje sprzedaż. Inni twierdzą, że EA jest przede wszystkim zainteresowana fuzją, która pozwoliłaby Wilsonowi pozostać dyrektorem generalnym połączonej firmy.. „

Sprzedaż EA firmie nadawczej To będzie zła wiadomość dla graczy na PC i konsolachPlatformy te zwykle koncentrują się na grach wideo jako usłudze w chmurze opartej na subskrypcji.

Zobaczymy, co wydarzy się w nadchodzących tygodniach, ale wszystko wskazuje na to, że jesteśmy świadkami końca epoki, w której wchłonęły się historyczne firmy, takie jak Activision, Blizzard, Bungie, Crystal Dynamics, a być może także EA.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.