Według Microsoftu GTA 6 pojawi się w 2024 roku

Mówimy o GTA 6 od lat i jest to jedna z najbardziej oczekiwanych gier, a także jedna z najbardziej nieuchwytnych. Nigdy nie mieliśmy oficjalnej daty premiery, ale informacje, które widzimy, zawsze wskazywały ten sam kierunek i wskazywały, że jej nadejście może się wydarzyć. między końcem 2023 r i połowa 2024 r.

Teraz, dzięki ujawnionym dokumentom dostarczonym przez Microsoft w celu zainicjowania przejęcia Activision Blizzard, mogliśmy dowiedzieć się, że premiera GTA 6 nastąpi. gdzieś w 2024 roku, Data, która idealnie pasuje do przecieków i plotek z ostatnich miesięcy.

wspomniana data Nie ma oficjalnego charakteru Ponieważ nie jest to potwierdzone przez gwiazda rocka, który jest twórcą gry, ale fakt, że znalazł się on w dokumencie złożonym przez giganta z Redmond w sprawie tak ważnej operacji, nadaje mu oczywistą wartość. Ogólnie rzecz biorąc, należy pamiętać, że Microsoft mówi „oczekuje się wydania w 2024 r.”, Co oznacza, że Nawet gigant z Redmond nie jest do końca pewien Od daty nadejścia tego adresu.

GTA 6 może być ekskluzywne dla nowej generacji

Tak przynajmniej sugerowałaby data premiery, która zostanie wyznaczona niedługo po zakończeniu cyklu życia konsol poprzedniej generacji. Niewykluczone jednak, że Rockstar zdecyduje się przenieść tę grę na PS4 i Xboksa One dla dobra sprawy położyć „złoty” koniec temu pokoleniucoś, co dobrze już znane badanie zrobiło z GTA V.

Ewolucja między pokoleniami ma sens, bo w końcu pozwoli na to Rockstar Dotrzyj do większej liczby użytkowników i zwiększ sprzedaż, ale jednocześnie będzie to problematyczne na poziomie technicznym, gdyż podstawą GTA 6 będą ograniczenia narzucone przez PS4 i Xbox One na poziomie sprzętowym. Zobaczymy co to w końcu będzie.

Oczekiwania są jednak dość wysokie Filtrowanie zawartości To, co wydarzyło się kilka miesięcy temu, uderzyło fanów serii jak kubeł zimnej wody, od czasu technicznego zakończenia pokazanego przez GTA 6 w wyciekających filmach. To było znacznie poniżej tych oczekiwań.. Doprowadziło to do kampanii solidarności z Rockstar ze strony innych deweloperów i stało się jasne, że cała zawartość tego obszernego przecieku reprezentuje jedynie „wczesny” etap rozwoju.

Mamy jednak powody do pozytywnego nastawienia i udzielenia Rockstarowi wotum zaufania deweloperowi GTA 6 Wykonał świetną robotę z GTA V i Red Dead Redemption 2i nadal Czas na poprawę Kolejna duża odsłona jego słynnej serii.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.