Według plotek Cyberpunk 2077: Phantom Liberty pojawi się na konsolach i PC w sierpniu

Według plotek Cyberpunk 2077: Phantom Liberty pojawi się na konsolach i PC w sierpniu

Widmowa Wolnośćoraz znaczne rozszerzenie zawartości Cyberpunka 2077 która trafi wyłącznie na PlayStation 5, Xboksa Series X/S i PC, Może zostać wydany kiedyś, aby ustalić w sierpniu. Tyler McVicker, znajomy od środka który wcześniej ujawnił informacje dotyczące projektów Valve, wspomniał w niedawnym filmie na swoim kanale YouTube, że najdroższe DLC, jakie do tej pory opracowało CD Projekt RED, ukaże się w ciągu wspomnianego miesiąca, choć niestety nie zdradził więcej szczegółów na ten temat.

Ważne jest, aby o tym pamiętać Widmowa Wolność Można go było przetestować podczas gry Summer Game Days Fest 2023, choć nie jest jeszcze potwierdzone, czy zobaczymy go na ceremonii otwarcia wydarzenia cyfrowego, które Zaplanowano, że nastąpi to 8 czerwca o godzinie 21:00 (czasu półwyspu hiszpańskiego). W każdym razie nie zdziwilibyśmy się, gdyby urzędnicy postanowili podzielić się swoją historią raczej wcześniej niż później.

Wszystko, co wiemy o Phantom Liberty

Ta nowa zawartość zaprosi nas do śledzenia podróży Solomona Reeda, postaci słynnego aktora Idrisa Elby, który jest „agentem FIA dla nowych USA”, który musi zebrać zespół i wyruszyć na misję. Nie da się szpiegować i przeżyć”.

Cyberpunka 2077 to wyjątkowa gra akcji i prawdopodobnie najlepsza gra RPG o tematyce cyberpunkowej, w jaką graliśmy w ostatniej dekadzie, Wyjątkowy tytuł, który daje lekcję, jak zanurzyć się w grze wideo, Jak to medium może sprawić, że połączymy się w wyjątkowy i nieosiągalny sposób poprzez kino czy literaturę z naszą osobowością, z historiami, którymi żyjemy i istotami, które żyją wokół nas w tym równoległym życiu, które oferuje nam nowy CD Projekt. Mówimy, że jesteś w naszym regionie Podstawowa analiza gry.


You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *