Według plotek data premiery GTA 6 będzie prawdziwa według Jasona Schreyera

Tom Henderson jako pierwszy mówił o rzekomej… Data premiery GTA 6. Jason Schreyer powiedział teraz, że ostatnie plotki ujawnione przez tego insidera zgadzają się z tym, co słyszał, w tym z datą premiery w 2025 roku. Odpowiedź Jasona pojawia się po tym, jak użytkownik Twittera zapytał Toma Hendersona, czy Jason kłamał na temat swoich poprzednich raportów na temat gry.

Jason miał rację, omawiając swoje wcześniejsze ujawnienie, mówiąc, że plany Rockstar dotyczące daty premiery GTA 6, które słyszał, były podobne do tego, co Tom Henderson powiedział. Dzięki temu można potwierdzić, że GTA 6 wciąż jest dalekie od premiery Ponieważ jego rozwój jest wciąż na wczesnym etapie.

Rockstar ma już plany ujawnienia GTA 6TA

Plotka o dacie premiery GTA 6

na początku tygodnia Tom Henderson opublikował film analizujący wszystkie przecieki Słyszałem o GTA 6 w ostatnich latach. Tom jest tym samym informatorem, który ujawnił szczegóły dotyczące Battlefield 2042 i tegorocznego Call of Duty przed premierą, w tym szkic scen ze zwiastuna Battlefield, zanim został ujawniony. W filmie Tom stwierdził, że GTA 6 odbędzie się w nowoczesnym Vice City, ale będzie też miał rozległą mapę, która jest stale aktualizowana, a także nową bohaterkę.

GTA 6 znów zyskuje popularność na Twitterze

jak to powiedział Data premiery GTA 6 to 2025. Diego krzyczy!: „Nie wiem, dlaczego wszyscy myśleli, że powiedziałem, że GTA VI pojawi się w 2023 roku. Wszystko, co Tom Henderson powiedział o grze, pasuje do tego, co słyszałem”. W późniejszym tweecie potwierdził też bardziej konkretne szczegóły, mówiąc: „Nie wiem, nie widziałem wszystkiego, ale wciąż jest w fazie rozwoju, ma zaawansowaną/rozszerzoną mapę (o której informowałem również w zeszłym roku), itp.”

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *