Według przecieku nowe rozszerzenie World of Warcraft nosi nazwę Dragonflight

świat puszek Wciąż, pomimo lat za jego plecami, Jedna z najlepszych gier MMORPG, w jakie możemy zagrać w 2022 rokuZ milionami graczy, których wciąż odwiedzamy azeroth Regularnie lub okazjonalnie, aby przeżyć przygody broniące Hordy (lub Przymierza), aby stawić czoła innym graczom lub przeżyć różne wyzwania w postaci lochów lub rajdów.

Oczywiście za każdym razem jest zamieć Nowa ekspansja Jeśli chodzi o grę, zainteresowanie MMO rośnie jak błyskawica i dziś dzięki przeciekowi w sieci okazuje się, że Jaka nazwa zostanie odkryta? Z tej nowej ekspansji, która ma pojawić się w 2022 roku.

To rozszerzenie będzie się nazywać Smocza Podróż Lub przynajmniej wydaje się, że odnosi się to do kodu źródłowego oficjalnej strony World of Warcraft, na której można zobaczyć zamówienia przedpremierowe na rozszerzenie Dragonflight z podstawowymi, heroicznymi i epickimi wydaniami, których cena będzie się różnić w zależności od dodatków każdy zawiera. Jeden z nich (z poprzedniego przecieku wiadomo, że dadzą różne eskalacje w zależności od tego, którą wersję kupią gracze), a także link do nowej, niedostępnej obecnie strony internetowej o nazwie dragonflight.blizzard.com.

Nowy dodatek zostanie zaprezentowany 19 kwietnia

Aby w końcu dowiedzieć się, czy jest to ostateczna nazwa rozszerzenia i szczegóły dotyczące jego historii lub zawartości, będziemy musieli: Poczekaj do 19 kwietnia Gdzie jest zespół programistów World of Warcraft? przedstaw nasRzeczy, nad którymi pracowaliśmy Dokąd zaprowadzą cię kolejne przygody w Azeroth?Według dyrektora generalnego Warcrafta, Johna Highta.

Jakie niespodzianki czekają twórców MMORPG w tym nowym dodatku?

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.