Według reżysera gry będziesz przywódcą własnego losu

mgła tajemnicy czaszka i kości Zaczęło się rozpraszać, gdy Ubisoft opublikował nowe szczegóły dotyczące pirackiej gry wideo. Po pierwszym pokazie Zwiastun filmowy i dwa sposoby na zabawęPowiemy Ci, jak będą statek system, personalizacja i broń. Teraz menedżer gry, Ryan BarnardOdkryj nowe szczegóły dotyczące historii.

W Skull and Bones będziesz liderem własnego przeznaczenia

Ryan Barnard przedstawia nowe szczegóły czaszka i kości W rozmowie z prawdziwe osiągnięcia Który mówi o historii gry. Wyjaśnił, że rozgrywka nie będzie koncentrować się na historii ani jednej głównej historii, takiej jak Zabójca doktrynyna przykład.

„To nie jest gra narracyjna. Mamy w niej elementy narracyjne, takie jak poznawanie ważnych postaci zwanych Kingpins, które mają swoje własne historie, które odkryjesz, gdy nawiążesz z nimi relację po zaakceptowaniu umowy”.

„W grze jest główna historia, która opiera się na wszystkich tradycjach na świecie, ale nie jest to główny cel. Chcemy, aby gracze tworzyli własne historie i mogli wybrać, jakim rodzajem pirata chcą zostać”.

Historia czaszka i kości Pomoże nadać światu kontekst. Będzie oczywiście miał swoje własne tradycje, które będą się rozwijać wraz z pojawianiem się nowych treści. Bardzo podobnym przykładem jest morze złodzieiktóry zawiera niesamowite historie i fabułę, ale nie jest podstawą tego doświadczenia.

Głównym napędem w przyszłości będzie: system progresjiWedług Bernarda. W miarę postępów uzyskasz dostęp do różnych schematów typów statków, broni, zbroi i nie tylko. Lepsze przygotowanie pozwoli ci uzyskać dostęp do różnych lokacji, aktywności i wrogów.

czaszka i kości Będzie to gra wspierana przez lata, co oznacza, że ​​zaoferuje nową zawartość. Jeszcze nie trafił na rynek, ale jego fani mają już szalone teorie: historie słynnych piratów, morskich potworów, światowych wydarzeń z huraganami, Transfery Z innymi dodatkami…

Czaszka i kości zostaną uwolnione za 8 listopada 2022 Na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X | S; Zaledwie dzień temu Bóg wojny Ragnarok. Jaki tydzień przed nami!

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.