Według Sega America, Sonic Frontiers nadal ma się ukazać jeszcze w tym roku

Katie Cherzhanovsky z Sega America potwierdziła, że ​​długo oczekiwana wiadomość o Sonic Frontiers zostanie wkrótce ujawniona. Tytuł pojawi się w sklepach jeszcze w tym roku.

Nasz drogi przyjaciel Sonic powróci pod koniec roku z nową przygodą. Jasne, że minęło dużo czasu, ale maskotka Sega jest gotowa nas po raz kolejny zaskoczyć. I robi to w najlepszym momencie, po sukcesie Sonic 2 w kinach.

Obok agregacja zasobów audio (która przyjeżdża w czerwcu), granice wokalne Sega postawi na aktywację sagi w PlayStation, Xbox, Switch i PC. Naprawdę chcesz posmakować gry.

Na razie widzieliśmy tylko zwiastun tej nowej odsłony. Niektóre zdjęcia również zostały opublikowane i podobno na nie postawi duży otwarty świat. Czy będzie to Sonic Adventure 3, którego pragnął i chciał?

wideo

Sonic 2022 – Przyczepa

Nawet brak wiadomości sugeruje, że Sonic Frontiers prawdopodobnie nie trafi do sklepów w tym roku. I nic z tego. Sega to potwierdziła Gra zakończy się pod koniec 2022.

Sega America Dyrektor ds. Komunikacji Katie Chrzanowski Potwierdzony co lub co? Sonic Frontiers trafi do sklepów w te święta. Oczywiście w tej chwili nie mamy dokładnej daty premiery.

granice wokalne

Nie tylko to, ok Sega obiecuje ekscytujące wieści na nadchodzące miesiące. Chociaż nie zostało to potwierdzone, jest bardzo prawdopodobne, że Sonic Frontiers znajdzie się w letnim katalogu reklam.

Widzę wielu ludzi pytających o Sonic Frontiers, nie mamy dziś żadnych wiadomości o Frontiers, ale nie martw się, wkrótce tam będą. Kolejne Święta Bożego Narodzenia wciąż się zbliżają, więc nie martwcie się, mamy dla Was nowinki w tym roku”.

Gesty w grach wideo w Sonic 2 The Movie

Dźwiękowy 2

Aby urozmaicić oczekiwanie, przypominamy Kolekcja Sonic Origins pojawi się 23 czerwca. Obejmuje to Sonic the Hedgehog, Sonic 2, Sonic 3 oraz klasyczny Sonic & Knuckles. Pamiętaj jednak, że Oryginały znikają ze sklepów cyfrowych.

Sonic Frontiers jest obecnie opracowywany przez legendarny zespół Sonic. Pojawi się pod koniec tego roku PS5, PS4 i Xbox Series X | S, Xbox One, Nintendo Switch i PC. I tak, będzie miał Dokładne dubbingowanie na język hiszpański. Tak dobrze.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.