Według serwisu Steam, NVIDIA GeForce GTX 1650 po raz kolejny dominuje w grach komputerowych

Według serwisu Steam, NVIDIA GeForce GTX 1650 po raz kolejny dominuje w grach komputerowych

jesteśmy zaangażowani Pierwsze dni maja I jak to zwykle bywa na początku każdego miesiąca, tutaj już go mamy Wyniki skanowania sprzętu i oprogramowania Steam Odpowiadający kwiecień zeszłego roku, który pozwala nam zrobić plik Idea zwykłego komputera wykorzystywane przez jego graczy.

Jak pamiętacie, w zeszłym miesiącu ankieta przyniosła dość dziwne wyniki ze względu na ponadznaczny wzrost respondentów z Chin, co zmieniło niektóre liczby w bardziej niż oczywisty sposób, Na przykład grafika NVIDIA GeForce RTX 3060 wskoczyła na pierwsze miejsce Jeden z najczęściej używanych procesorów graficznych.

Jednak w kwietniu ubiegłego roku respondenci byli bardziej rozmieszczeni na całym świecie i Wyniki były bardziej normalne, a NVIDIA GTX 1650 ponownie zajęła pierwsze miejsce Przy zużyciu 5,98%, a następnie wieczny GTX 1060 na drugim miejscu z różnicą 4,84% do gry.

Ponadto, jeśli spojrzymy na całkowity wykres danych użytkowania według marki, nie ma w tym nic dziwnego NVIDIA nadal dominuje z 76,14% graczy Steam wybrał zieloną markę, 14,98% wybrało AMD, a 8,6% użyło karty graficznej Intela.

Windows 11 rośnie

Jeśli będziemy kontynuować sprzęt Procesory firmy Intel znajdują się w 66,73% komputerów Sześć rdzeni jest używanych do gry w 33,49% przypadków i działa z szybkością od 2,3 GHz do 2,69 GHz, podczas gdy procesory AMD są obecne w 33,27% komputerów.

Kolejny ciekawy szczegół Wzrost liczby komputerów z systemem Windows 11 osiągnął już 33,39% graczy, jak można sobie wyobrazić, Windows 10 nadal rośnie na poziomie 61,21%, podczas gdy Linux rośnie stopniowo do 1,32% dzięki sprzedaży Steam Deck.

Masz dostępne wszystkie wyniki tej ankiety w tym linku.


You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *