Według Taty Martino . błąd, który Meksyk zawsze popełnia przed Mistrzostwami Świata

Trener Meksyku Gerardo Martino (Zdjęcie: Reuters / Henry Romero)

Za kilka miesięcy reprezentacja Meksyku zadebiutuje w Katarze w 2022 roku przeciwko Polsce i właśnie dlatego trójstronny Już rozpoczął przygotowania do najwyższych rozgrywek piłkarskich. jednakże, Gerardo Mój ojciec Martino Przeanalizuj drużynę Azteków i zwróć uwagę na błąd, jaki zawsze popełnia drużyna narodowa przed Mistrzostwami Świata.

W ramach przedmeczowej konferencji prasowej przeciwko Urugwajstrategiczny trójkolorowy Podkreślił, że Meksyk od dawna znajduje się w strefie komfortu, bo przygotowując się do mistrzostw świata nie odważy się zmierzyć z krajami spoza regionu CONCACAF.

Chociaż to jest trójstronny zawsze kwalifikuje się do mistrzostw świata, W miesiącach spędzonych na przygotowaniach zniechęcono go do rozgrywania meczów towarzyskich z wysoko notowanymi zawodnikamiWięc Mój ojciec Uważał to za główny problem reprezentacji Meksyku.

Tata nalegał, aby Meksykańska Federacja Piłki Nożnej (FMF) i organizacja kalendarza reprezentacji narodowej postawiły na najlepszych zawodników (Zdjęcie: REUTERS/Edgard Garrido)
Tata nalegał, aby Meksykańska Federacja Piłki Nożnej (FMF) i organizacja kalendarza reprezentacji narodowej postawiły na najlepszych zawodników (Zdjęcie: REUTERS/Edgard Garrido)

„Meksyk ma swoją specyfikę i zwykle zawsze kwalifikuje się do Pucharu Świata, ale w ciągu czterech lat gra głównie z zawodnikami z regionu”

Z drugiej strony Mój ojciec Nalegać Meksykańska Federacja Piłki Nożnej (FMF) A organizując kalendarz dla kadry narodowej należy postawić na największych zawodników, aby tak było trójstronny Prawdopodobnie poradzi sobie lepiej w Pucharze Świata; W tym przypadku kraje, z którymi zmierzą się w fazie grupowej, to Polska, Argentyna i Arabia Saudyjska.

„Meksykowi brakuje wymiany innych rodzajów meczów, aby rozwijać się i grać z konkurentami, którzy mają dużą hierarchię” – powiedział.

Jak zauważył Wycieczki przygotowawcze muszą odbywać się również poza Stanami Zjednoczonymichociaż jest to typowy kraj, który wybierają na swoje wyjazdy przygotowawcze, Mój ojciec Odejście Martino ze swojej „strefy komfortu” oznacza, że ​​należy szukać innych miejsc, które nie sąsiadują z północą, ponieważ uważał, że trójstronny Od lat jest na tym samym poziomie.

    Tata upierał się, że Meksykański Związek Piłki Nożnej (FMF) i organizacja kalendarza reprezentacji narodowej powinny obstawiać najlepszych zawodników (zdjęcie: EFE/Todd Pierson)
Tata upierał się, że Meksykański Związek Piłki Nożnej (FMF) i organizacja kalendarza reprezentacji narodowej powinny obstawiać najlepszych zawodników (zdjęcie: EFE/Todd Pierson)

„Zawsze chętnie tu przyjeżdżamy, nalegałSą chwile, kiedy warto wyjść ze swojej strefy komfortu Jest to dla nas strefa komfortu i czasami coraz większa część zespołu oznacza grę gdzie indziej, nie tylko z innymi zawodnikami, oraz Obejmuje unikanie Stanów Zjednoczonych”.

Powinniśmy o tym ostatnio pamiętać Louis Youngprezes FMF, wygłosił oświadczenie popierające „localía” Meksyku w Stanach Zjednoczonych, będzie Umowa do 2024 r. trójstronny Z nami do gier domowych.

Innym punktem, o którym wspomniał trener, był jutrzejszy rywal, Urugwaj, gdzie również przedstawił swój pogląd na to, z czym zmierzą się w niedzielę, Ekwador: „Myślę, że zawodnicy, którzy zakwalifikowali się, a przede wszystkim ci, którzy awansowali w narysować tak trudne, jak ten w Ameryce Południowej, są bardzo chętni. Urugwaj widział wahania w środku remisuDiego Alonso gościł go i ostatecznie zakwalifikował się, poza wyjątkową pracą wykonaną przez nauczyciela Tabareza.

Meksyk w komfortowej strefie według Taty (fot. EFE/Welcome Velasco)
Meksyk w komfortowej strefie według Taty (fot. EFE/Welcome Velasco)

Dodał również:

„To, co Ekwador robił z Gustavo Alvaro, było również bardzo dobre, osiągnęli remis, ponieważ byli praktycznie od początku do końca w czterech klasyfikacjach, a oba zespoły składają się z bardzo dobrych jednostek. Dwie opcje, które wciąż mamy, to te wysokiej jakości”.

namysł Czy Urugwaj ma podobieństwa z Argentyną?Zawodnik Pucharu Świata w Meksyku powiedział:

Nie wspomnę żadnych podobieństw z Argentynąpoza tym, że są to dwa południowoamerykańskie zespoły, składające się z doskonałych indywidualności, ale w części zbiorowej są to struktury poruszające się w inny sposób.

Czytaj:

Roberto Carlos przedstawił swoje prognozy, że Meksyk będzie gospodarzem Mistrzostw Świata 2022 w Katarze
Gerardo Martino zdradził, dlaczego nie powołał graczy z mistrza Atlasa
Dlaczego walka między „Zordo” Ramirezem i Bevolem mogła mieć miejsce przed Canelo

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.