Wenezuela pokonała Polskę na Słowacji

Pitcher Rosa Rodriguez kontynuuje sukcesy, przechodząc European Athletics. W środę wygrał młotek PTS na zawodach w Zamorin na Słowacji, które były częścią World Athletics Continental Tour, pokonując posrebrzaną, najbardziej ulubioną Polkę Anitę Volodorsic.

Rodriguez, który w zeszłym miesiącu zdobył najniższą liczbę punktów na igrzyskach olimpijskich w Tokio 2020, ma napięty harmonogram zawodów przygotowany na maksymalną datę światowego wydarzenia.

W miniony weekend odniósł podwójne zwycięstwo w Słowenii, w tym 73,50 m, drugi najniższy wynik w kwalifikacjach do Tokio po raz drugi w maju, po 73,60, 4 cm od rekordu krajowego sprzed dwóch tygodni.

W środę Rodriguez zdobył 73,34 metra, co pozwoliło czterokrotnemu mistrzowi świata Rio zdobyć złoto i rekordzistę świata Wołodymyra z 2016 roku. Jest w trakcie rekonwalescencji po kontuzji i mierzy 72,95 metra. Trzecie miejsce zajęła brązowa medalistka Mistrzostw Świata w Berlinie 2009 Słowaczka Martina Hrosnova z 70,38 pkt.

Kiedy Rodriguez Zagrzeb wysłał w tłum implementację 73,06 m, od 2015 r. nie wyrzuciła ona więcej niż 73 m. Zrobił to trzy razy w ciągu ostatnich 18 dni.

Naciśnij MippCI/IND cyfrowy

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *