Wenezuela pokonała Polskę na Słowacji

Pitcher Rosa Rodriguez kontynuuje sukcesy, przechodząc European Athletics. W środę wygrał młotek PTS na zawodach w Zamorin na Słowacji, które były częścią World Athletics Continental Tour, pokonując posrebrzaną, najbardziej ulubioną Polkę Anitę Volodorsic.

Rodriguez, który w zeszłym miesiącu zdobył najniższą liczbę punktów na igrzyskach olimpijskich w Tokio 2020, ma napięty harmonogram zawodów przygotowany na maksymalną datę światowego wydarzenia.

W miniony weekend odniósł podwójne zwycięstwo w Słowenii, w tym 73,50 m, drugi najniższy wynik w kwalifikacjach do Tokio po raz drugi w maju, po 73,60, 4 cm od rekordu krajowego sprzed dwóch tygodni.

W środę Rodriguez zdobył 73,34 metra, co pozwoliło czterokrotnemu mistrzowi świata Rio zdobyć złoto i rekordzistę świata Wołodymyra z 2016 roku. Jest w trakcie rekonwalescencji po kontuzji i mierzy 72,95 metra. Trzecie miejsce zajęła brązowa medalistka Mistrzostw Świata w Berlinie 2009 Słowaczka Martina Hrosnova z 70,38 pkt.

Kiedy Rodriguez Zagrzeb wysłał w tłum implementację 73,06 m, od 2015 r. nie wyrzuciła ona więcej niż 73 m. Zrobił to trzy razy w ciągu ostatnich 18 dni.

Naciśnij MippCI/IND cyfrowy

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *