Wesele uruchomiło dzwony alarmowe w argentyńskim tenisie na dni przed Australian Open: państwo młodzi mają koronawirusa i obawiają się wybuchu epidemii wśród gości

Tenisista Andrea Corner poślubił swoją partnerkę Delfinę Novello Corvalan (Zdjęcie: Instagram)

Nagle pojawiła się tablica przyrządów z lampką ostrzegawczą. Andrea Cuccini Zawrzyj jego małżeństwo ze swoim partnerem Delphina Novello Corvalan I chciał to uczcić z wieloma przyjaciółmi, których poznał przez wiele lat swojej kariery zawodowy tenisista. Podejmij środki ostrożności w obliczu pandemii i Impreza odbyła się w plenerze, ale strach rozprzestrzenił się kilka godzin później, kiedy dowiedział się, że miał Korona wirus.

gracz 29 lat, który obecnie znajduje się na 262 miejscu w rankingu ATP i który miał najlepszą publikację w 2014 roku, kiedy dotknął 186 na świecie, przedstawił Objawy gorączki I zdecydował ankieta, jak szczegółowo opisał obwinianie agencji. Odpowiedni test zwrócił najmniej oczekiwaną wiadomość: On i jego żona wyszli pozytywnie, więc ci, którzy byli na imprezie, musieli podjąć odpowiednie kroki i poddać się testom.

Szczegóły tej historii są takie, że zdecydowana większość osób, które uczestniczyły w ich ślubie, dzieli się swoim zawodem i w nadchodzących dniach Powinni pojechać do Australii Rozpocząć marzenie o pierwszym poważnym mistrzostwie sezonu. Federico Correai Thomas Echeveryi Juan Ignacio Londeroi Facundo Bagnesi Renzo Olivoi Andres Moltenii Guido Andreuzzi A obecny trener Carlos Berlock Byli wśród obecnych.

ten Tobito Londero (135 miejsce) Test pozytywny w testach poślubnych, jak go nazywano InfobaeChoroba mija z „łagodnymi objawami”. Cordovan, powiatowy mistrz ATP 2019, planował rozpocząć sezon już w sezonie ceglanym, który rozpocznie się w tej części świata w ostatnich dniach stycznia.

Ze swojej strony państwo młodzi zostali odizolowani w wiejskim domu, w którym zorganizowali przyjęcie, który znajduje się w Villa del Totoral, małym miasteczku położonym niecałe 100 kilometrów od Kordoby. Byli odpowiedzialni za przedstawienie uczestnikom wiadomości, aby podjęli odpowiednie środki ostrożności. Zdjęcia ślubne, które udostępnili w mediach społecznościowych, są wymowne: Goście na zewnątrz z dala od bohatera akcji podczas ceremonii.

W ceremonii wzięło udział około 300 gości i podjęto niezbędne środki ostrożności, ale zapaliła się lampka ostrzegawcza dla wszystkich sportowców. Niektórzy odpowiedzieli na komunikat tego medium, aby ostrzec, że jak dotąd dawali wyniki negatywne w testach, a inni zdecydowali się milczeć. Narzeczeni otrzymali dwie dawki szczepionki COVID-19 i bez problemów przeżywają chorobę na podstawie zdjęć, które udostępnili w swoich sieciach społecznościowych.

Chociaż wiadomość odbiła się echem z innego powodu: Wielu tenisistów biorących udział w imprezie powinno w najbliższych dniach wyjechać do Australii Aby rozpocząć proces przygotowań do Australian Open, pierwszego Wielkiego Szlema 2022 roku. Ale jest jeszcze jeden szczegół: dwóch z nich będzie musiało stoczyć kolejny turniej przed tym wielkim wydarzeniem.

Correa i Molteni są częścią argentyńskiej drużyny ATP Cup Który odbędzie się od 1 do 9 stycznia w Sydney w ramach przygotowań do Australian Open zaplanowanego na 17 stycznia. Są w delegacji uzupełnionej przez Diego Schwartzmana, Federico Delbonisa i Maximo Gonzaleza, która wraz z Grecją, Polską i Gruzją wchodzi w skład Strefy D.

tak szczegółowo winić, ten Większość tenisistów obecnych na weselu przyjechała 27 grudnia z Chile Kierujemy się do Australii, chociaż ten lot jest wstrzymany w oczekiwaniu na odpowiednie raporty PCR, ponieważ nie zgłoszono jeszcze żadnych dalszych pozytywnych testów.

Argentyna będzie miała ubezpieczonych reprezentantów w harmonogramie singli od pierwszego GS 2022 do Schwartzman (13. miejsce), Delbonis (44.), Correa (63.), Bagnes (76.), Juan Manuel Cerondolo (90.) i Sebastian Baez (99.), co jest stratą Guido Bella (74 stopnie), który postanowił nie stawić się na wizytę. Ponadto główną rolę będzie odgrywać jakość Francisco Cerondolo (127 stopni) i chevre (130 stopni). W lidze deblowej w 100 najlepszych krajach jest trzech reprezentantów: Horacio Zeballosa (VI), w porządku Gonzalez (22) i Molteni (46).

Colarini jest graczem w 29 lat Mimo, że urodził się w Stanach Zjednoczonych, był częścią argentyńskiej delegacji od czasu, gdy dorastał w tym kraju i postanowił reprezentować Blue and White na ringu. Leworęczny mężczyzna podpisał tytuł zawodowego zawodnika w 2019 roku we Włoszech i osiągnął szczyt w czerwcu 2014 roku na poziomie 186. Jego celem jest wyzdrowienie z choroby, wyjście ze szpitala i dołączenie do podróży, która pojedzie do Australii, pamiętając, że tam odbędą się tam kilka mistrzostw w pierwszej połowie roku po kwalifikacjach do Wielkiego Szlema.

Czytaj:

Wideo z meczu rezerwowego pomiędzy Gallardo a liderami River Plate
Jakie są szanse Manu Ginobili na dostanie się do Koszykówki Hall of Fame?
Postacie z wakacji w rzece i Boca: Cancun, najczęściej wybierane miejsce

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *