WhatsApp automatycznie wyciszy duże grupy

WhatsApp automatycznie wyciszy duże grupy

MADRYT, 10 listopada (Portaltic / EP) –

WhatsApp Zaczął rozpowszechniać zdolność do Wycisz czaty grupowe automatycznie, gdy przekroczą określoną liczbę uczestników, w celu zmniejszenia hałasu w nich.

Aktywuj firmę technologiczną Społeczeństwa Na początku miesiąca nowość wraz z aktualizacją do grup, które teraz przyjmują do 1024 uczestników.

być zbyt zatłoczonym, Uwagi Z działań członków czatu grupowego można Robić dużo hałasui niełatwo zaobserwować, co się wokół niego dzieje. Z tego powodu WhatsApp pracuje nad funkcjonalnością, która pozwala go wyciszyć.

Nowy, nad którym firma pracowała już od jakiegoś czasu, zaczyna się pojawiać w wersji 2.22.24.15 aplikacji na Androida, w ramach programu Google Play Beta, jak wspomniałem wcześniej. Portal WABetainfo.

W zapisach udostępnionych przez wspomniany portal pojawia się komunikat ostrzegający, że Grupa ma ponad 256 uczestników, którzy są automatycznie wyciszani, aby zmniejszyć liczbę powiadomieńOznacza to, że duże grupy zostaną automatycznie wyciszone, gdy mają dużą liczbę uczestników.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *