WhatsApp będzie odbierać wiadomości od Telegramu i Signala, ale zgodnie z prawem tylko w Europie

WhatsApp będzie odbierać wiadomości od Telegramu i Signala, ale zgodnie z prawem tylko w Europie

Jedną z najczęściej używanych aplikacji do przesyłania wiadomości błyskawicznych na świecie jest WhatsApp,miesiąc temu, Prawie 2,9 miliarda aktywnych użytkowników Według strony Statista, przypięli to.

(Przeczytaj także: Zalecenia dla dzieci dotyczące bezpiecznego korzystania z WhatsApp).

W tej „aplikacji” zaszły różne zmiany, między innymi w zakresie bezpieczeństwa, sposobu wysyłania wiadomości i organizacji grup. Jednak dla krajów europejskich nastąpi duża zmiana ze względu na prawo zatwierdzone przez Unię Europejską.

the Ustawa o rynkach cyfrowychktóre „ustanawia przepisy mające zastosowanie do platform pełniących rolę „strażników” w sektorze cyfrowym. Ma ono na celu zapobieganie narzucaniu przez gatekeeperów nieuczciwych warunków przedsiębiorstwom i użytkownikom końcowym oraz zapewnienie otwartego charakteru ważnych usług cyfrowych”, twierdzi Europejski Zamawiać.

powiązane tematy

(Przeczytaj dalej: Tak działa „Carina”, nowa wirtualna asystentka WhatsApp współpracująca ze sztuczną inteligencją.)

Co to oznacza dla WhatsApp?

Prawo pozwala na pobieranie aplikacji innych firm na urządzenia takie jak iPhone i Istnieje komunikacja między aplikacjami do przesyłania wiadomości. Tak więc, jeśli dana osoba korzysta tylko z Telegramu, ale musi coś wysłać użytkownikowi WhatsApp, według ABC może wysłać wiadomość z jednej platformy.

Strona „WABetaInfo” uzyskała dostęp do wydania iOS 24.2.10.71, gdzie testowana jest funkcjonalność interoperacyjności w czatach. Tam zauważyli, że opracowują narzędzie, które pozwoliłoby użytkownikom przechowywać wszystkie wiadomości przychodzące z czatów stron trzecich.

(Dla zainteresowania: dodaj swój adres e-mail do WhatsApp: powiemy Ci, dlaczego warto aktywować tę opcję).

Poprawia to komfort użytkowników Internetu w komunikowaniu się między sobą, zapewniając jednocześnie możliwości rozwoju konkurencji, ponieważ ludzie będą teraz mogli wybrać usługę, która najbardziej im się podoba.

Należy zauważyć, że od tego momentu nie będzie to miało wpływu na bezpieczeństwo aplikacji WhatsApp Wysłane wiadomości pozostaną całkowicie zaszyfrowane Jak podaje 20bit, podczas rozmów.

Aby uzyskać do tego dostęp, użytkownicy Tę funkcję należy aktywować ręcznie W aplikacji Marka Zuckerberga, a także będą mogli ją dezaktywować w ten sam sposób, gdy nie będzie ona dostępna, każdy konkurencyjny użytkownik będzie mógł do Ciebie napisać.

Tak kradną się konta WhatsApp: nie wpadnij w pułapkę
Więcej aktualności w EL TIEMPO

Skąd wiesz, ile wiadomości WhatsApp otrzymujesz dziennie?

Dlaczego słuchanie plików audio WhatsApp z szybkością x1,5 lub x2 może wpływać na zdrowie psychiczne?

Wiadomości na dzień dobry w WhatsApp, aby podbić osobę, którą lubisz

Lady Estefania Rico Arboleda

Edytuj zakres cyfrowy

czas


You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *