WhatsApp | „Ciężarny mężczyzna” przewodniczy ponad 107 nowym emotikonom dodanym do aplikacji na Androida | uczucia | Telefony komórkowe | Aplikacje | cel | google | Sklep Play | Technika

WhatsApp, aplikacja do obsługi wiadomości błyskawicznych Meta, nadal dodaje ulepszenia do swojej platformy i pomimo tego, że nie jest to rewolucyjna ani protekcjonalna funkcja, będzie bardzo przydatna dla użytkowników, którzy mają emoji jako główny sposób interakcji z przyjaciółmi. Łączność.

możesz zobaczyć: WhatsApp: jak utworzyć grupę z profilu kontaktu

Jak wspomniano z Z Emojipedii aktualizacja 2.22.8.79 dla aplikacji dodała 107 nowych emoji, co jest ogromną liczbą, ponieważ wiele z nich zawiera korekty oparte na odcieniach ludzkiej skóry w ikonach zawierających dłonie lub twarze.

W zestawieniu pokazane są przykłady takie jak stopiona twarz, falująca twarz, ręce układające się w serce, kula dyskotekowa, sylwetka twarzy, dłonie w najróżniejszych pozycjach, twarz królowej, drżenie rąk, zmysłowo przygryzające usta. Rzeczy takie jak prześwietlenia, dokumenty tożsamości, niski poziom baterii i wiele innych.

To są wszystkie nowe emotikony wbudowane w WhatsApp na Androida. (Zdjęcie: Emojipedia)

możesz zobaczyć: Ankiety zbliżają się do WhatsApp, jak działa ta długo oczekiwana opcja?

Jednak tym, który naprawdę przykuł uwagę, jest „Ciężarny mężczyzna”, ponieważ został ochrzczony przez Emojipedię. Ten wyrazisty symbol oferuje różne kolory skóry, a w jednej ze swoich wersji zawiera również wąsy. Jak podał portal na swoim oficjalnym blogu, ten emoji był częścią wysiłków na rzecz integracji rasowej i płciowej, które platforma i inne firmy technologiczne podejmują od kilku lat.

Wreszcie ta aktualizacja zmieniła również emoji fondeu, usuwając liść przyprawy, który był pokazany w oryginale. Jeśli chcesz otrzymać ten pakiet nowych ikon, po prostu zaktualizuj WhatsApp do wersji 2.22.8.79, pobierając go ze sklepu Google Play. Użytkownicy iPhone’a będą nadal widzieć te projekty emoji oferowane przez Apple za pośrednictwem systemu operacyjnego iOS.

Stare i nowe fondue emoji.  (Zdjęcie: Emojipedia)
Stare i nowe fondue emoji. (Zdjęcie: Emojipedia)

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.