WhatsApp: Jak dowiedzieć się, z którym z rodzeństwa najczęściej rozmawiają rodzice | Zagraj w DEPORA

WhatsApp: Jak dowiedzieć się, z którym z rodzeństwa najczęściej rozmawiają rodzice | Zagraj w DEPORA

W WhatsApp Nie tylko możesz rozmawiać ze znajomymi i współpracownikami, ale wielu użytkowników rozmawia również ze swoimi rodzicami, a kontakt z rodziną jest zawsze miły; Jednak czy kiedykolwiek zastanawiałeś się nad następującymi kwestiami:Z którym z mojego rodzeństwa mama lub tata będą rozmawiać najczęściej?’, coś, co w Depor odkryjesz od razu.

Wspomniany komunikator jest przeznaczony nie tylko dla młodych ludzi, obecnie korzystają z niego osoby starsze, które nauczyły się już dzwonić, rozmawiać wideo, a nawet dodawać statusy. Sztuczka, której cię nauczymy, nie polega na określeniu, które dokładnie jest ulubionym dzieckiem, ale na tym, z którym z rodzeństwa twoi rodzice najczęściej rozmawiają.

Zanim zaczniesz, ważne jest, aby wyjaśnić, że potrzebujesz smartfona rodziców, aby kontynuować proces, i wymyśl wymówkę, taką jak:Nie mam baterii, czy mogę pożyczyć twój telefon, żeby zadzwonić?Myślimy, że nie będziesz miał z tym żadnych problemów.

Poradnik, dzięki któremu dowiesz się, które z rodzeństwa Twoi rodzice mówią najwięcej

 • Najpierw idź do WhatsApp Na telefonie komórkowym mamy lub taty (sprawdź wcześniej, czy aplikacja nie ma oczekujących aktualizacji).
 • Teraz otwórz aplikację i dotknij ikony trzech kropek znajdującej się w prawym górnym rogu.
 • Następnym krokiem jest dotknięcie Ustawienia > Pamięć i dane.
 • Tutaj kliknij opcję o nazwie „Zarządzaj pamięcią masową”> przewiń w dół, aż dojdziesz do sekcji „Czaty”.
 • Pojawi się lista twoich kontaktów. Są one ułożone w kolejności ważnościPierwszy to ten, z którym mama lub tata najczęściej wchodzą w interakcje.
 • Wyszukaj imię swojego brata, aby wiedzieć, kto jest ulubionym synem na WhatsApp.

Jak potajemnie czytać wiadomości WhatsApp

Istnieje wiele sposobów odczytywania wiadomości z WhatsApp Bez wiedzy twoich kontaktów, tutaj dzielimy się kilkoma sztuczkami:

 • Jedną z najbardziej wykonalnych metod jest wyłączenie potwierdzenia odczytu. Aby to zrobić, musisz wejść w ustawienia WhatsApp, stuknąć w „Prywatność” i wyłączyć tę opcję.
 • Możesz także czytać wiadomości znajomych w sekcji powiadomień WhatsApp, o ile je włączysz.
 • Z drugiej strony, jeśli wyłączysz Wi-Fi lub połączenie danych, możesz przejść do żądanego czatu i przeczytać wiadomość, którą Ci wysłali, a następnie możesz wrócić do trybu online. Pamiętaj, że jeśli nie masz wyłączonego potwierdzania odczytu, podwójne niebieskie zaznaczenie pojawi się później.
 • Inną alternatywą jest otwarcie WhatsApp Web, umieszczenie kursora myszy nad żądanym czatem, a pojawi się podgląd wiadomości.

Podobały Ci się te nowe informacje nt WhatsApp? Nauczyłeś się przydatnej sztuczki? Ta aplikacja jest pełna nowych „tajemnic”, kodów, skrótów i narzędzi, których możesz próbować dalej i wystarczy wejść w poniższy link, aby uzyskać więcej informacji zwrotnych od WhatsApp W Depor, to wszystko. na co czekasz?

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *