WhatsApp Jak usunąć „pisanie” i „online” ze swoich czatów? Naucz mnie o nauce

Zdjęcie: Piqsels.com

Czy należysz do grupy osób, które odczuwają niepokój lub stres, gdy pokazują swój status jako „online”, „ostatnio widziany” lub „piszący” WhatsApp? Dowiedz się, jak usunąć go ze swojego konta.

WhatsApp jest najbardziej poszukiwanym SMS-em i połączeniami na świecie, jest znany w ponad 180 krajach i niewątpliwie stał się jednym z ulubionych na rynku, ponieważ jest bezpłatny i prywatny. W każdej aktualizacji wprowadzane są ulepszenia, które mają na celu dobre samopoczucie użytkownika, a ta preferencja znajduje odzwierciedlenie w ponad 5 000 000 000 pobrań w Sklepie Play.

Co więcej, jest jeszcze jedna cecha, która sprawia, że WhatsApp Jego prosty i niezawodny interfejs może działać na ponad 90% urządzeń mobilnych i komputerów stacjonarnych, jedynym wymogiem jest posiadanie numeru telefonu i połączenia internetowego lub danych mobilnych.

Powtarzającym się problemem prywatności wśród użytkowników WhatsApp jest kwestia prywatności. Chociaż aplikacja nie zawiera opcji, które można skonfigurować w tym celu, istnieją inne alternatywy lub sztuczki, które mogą być przydatne.

Podczas tej notatki poznasz rozwiązanie częstych reklamacji, takich jak sprawa „Online”legenda „Ostatni raz” Oparte na „pismo”Te trzy problemy można rozwiązać, wystarczy wykonać poniższe czynności.

Jak ukryć ostatni raz na WhatsApp?

Musisz wykonać kilka prostych kroków, najpierw wejść do aplikacji, a następnie wybrać plik trzy punkty który pojawia się w prawym górnym rogu ekranu, a następnie wyświetla szereg opcji, między innymi «Ustawienia«. Po wybraniu „Ustawienia” zostaną wyświetlone różne opcje, dotknij «faktura« po tym „Prywatność”.

Wreszcie pojawia się w ustawieniach prywatności „Ostatni raz. Czas”Musisz tylko wybrać „Nikt”, Aby uzyskać więcej prywatności, wyłącz plik Przeczytaj rachunki.

Jak ukryć legendę „online” w WhatsApp?

Można przestać pojawiać się jako „Połączony”, nawet jeśli istnieje połączenie, aby to osiągnąć, wystarczy nie otwierać aplikacji po nadejściu wiadomości. Zwykle, gdy otrzymujesz wiadomość tekstową w pasku powiadomień, możesz ją wyświetlić, chociaż jeśli jest zbyt długa, zostanie pokazana tylko jej część, ale w tych samych powiadomieniach musisz odpowiedzieć na wiadomość zamiast wchodzić do aplikację bezpośrednio. Jeśli nie wejdziesz do aplikacji, nie zostanie zarejestrowane Twoje połączenie i pozostaniesz niezauważony.

Odpowiedz z powiadomień

Teraz powyższe można bardziej zastosować do SMS-ów, jeśli otrzymałeś długą wiadomość tekstową, ale musisz przeczytać i nie chcesz pojawiać się online ani pisać, powinieneś podążać za następnym wskaźnikiem.

Należy zauważyć, że ten wariant jest tylko dla Androidod tego czasu widżety.

w obrębie sekcji widżety Musisz wyszukać WhatsApp i wybrać ten dostępny, 4×4 lub 4×2. Następnie wybierz „Dodać” I zostanie automatycznie wyświetlony na głównym ekranie z najnowszą wiadomością, tylko do odczytu przewiń w dół.

Aktywuj widżety

Jak usunąć „pisanie” z czatów?

Wcześniej ujawniono sztuczkę, a teraz znasz prostą metodę, która nie tylko pomoże w unikaniu „pismo’ Ale będzie służyć jako blog na notatki, do przechowywania plików multimedialnych, przypomnień itp.

Najprostszym sposobem jest po prostu czatowanie ze sobą, więc wystarczy dodać swój numer telefonu jako kontakt i wybrać ikonę WhatsApp, w ten sposób będziesz mógł napisać wiadomość tekstową i wstawić dokumenty, zdjęcia, naklejki i wszystko, czego potrzebujesz .

Należy zauważyć, że ta opcja uzupełnia poprzednią, po zapoznaniu się z treścią otrzymanej wiadomości możesz napisać odpowiedź bez konieczności widzenia się podczas pisania, a gdy będziesz gotowy, możesz ją wysłać w dowolnym momencie.

Dodaj własny numer

Dziel się wiedzą, dziel się wiedzą.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.